28.07.2019

Аудиторії, гуртожитки, комунікації – в УжНУ повним ходом йдуть ремонтні роботи

Літо – гаряча пора не тільки за погодою, чи вступною кампанією для абітурієнтів. Це також час активних ремонтних робіт в університеті перед початком нового навчального року. Цьогоріч УжНУ продовжує серію робіт у багатьох корпусах, гуртожитках, бюджет робіт – декілька мільйонів гривень. Ректор УжНУ Володимир Смоланка зазначив: «Щороку ми вкладаємо мільйони гривень в оновлення інфраструктури, комунікацій, приміщень університету. Наша мета – зробити навчання та наукову роботу студентів, працівників УжНУ максимально комфортними. Цьогоріч ремонтні роботи ведуться на багатьох об’єктах одночасно, деякі з них вже завершуються, всі вони будуть готові до нового навчального року».

Вже завершується капітальний  ремонт підвальних приміщень на медичному факультеті, які будуть переобладнані  під навчальні лабораторії. Загалом ремонт торкнувся 7 приміщень, його вартість -  близько 1,5 мільйона гривень. В ході ремонту повністю замінені електромережі, здійснено повне оновлення приміщень.

Крім цього,  триває тендерна процедура щодо проведення реставраційних робіт на фасаді медичного факультету. Особливістю цієї будівлі є те, що  план робіт повинен був пройти узгодження із радою по збереженню культурної спадщини.

Також триває капітальний ремонт коридорів та приміщень на кафедрі хірургічних дисциплін, за адресою вул. Грибоєдова, 20. Ці приміщення перебувають в оперативному управлінні УжНУ, хоча й знаходяться  поруч з Ужгородською клінічною  міською лікарнею. «Загальний кошторис робіт становить  близько 1,5 мільйона гривень. В планах також ремонт великих аудиторій Л1 та Л2» - зазначив проректор з адміністративно-господарської діяльності УжНУ Дмитро Сойма.

Триває цикл робіт в рентгенівській лабораторії хімічного факультету, реставровані вентиляційні витяжки на третьому поверсі, на кафедрі аналітичної хімії.

Не обійшли стороною ремонтні роботи й студентські гуртожитки. Так, в другому гуртожитку розпочато ремонт холу, вже проведена заміна вхідних дверей та тамбуру.

Великий об’єм робіт здійснено й у Головному аудиторно-лабораторному корпусі університету. Зокрема, проведену повну заміну вікон на північній стороні корпусу. «Передусім ми отримуємо енергоефективність. В місяць ми будемо економити біля  10 тисяч кубів газу. За опалювальний сезон – близько 40 тисяч кубів. Дуже важливим є також комфорт для студента на заняттях» - відзначає Дмитро Сойма.

Крім цього, проведена заміна вікон по внутрішньому периметру на другому поверсі Головного аудиторно-лабораторного корпусу університету.  Загалом в головному корпусі замінено понад 115 вікон. Також вже завершено ремонт  деканату географічного факультету, тривають роботи в деканаті математичного факультету та на кафедрі політології і державного управління УжНУ.