Кафедра соціальної медицини та гігієни

Вперше  кафедра гігієни  з курсом  історії медицини була заснована  в 1949 році.  Першим її завідувачем був доцент А.С.Подражанський. Згодом  на кафедрі  був  уведений курс  організації охорони здоров’я, який читала канд. мед. наук О.П. Каменєва. Протягом  1966  до 1976 року кафедру очолювала к.м.н., доцент   Пушкаренко Г.Д.

З 1976 до 1981 року завідувачем кафедри загальної і соціальної гігієни з курсом історії медицини  був доц. Палфій М.Ю. За цей час на кафедрі працювали такі гігієністи: Пушкаренко Г.Д., В.І.Алексик, П.Г.Мерщікова, Н.А.Мигалина, С.М.Микуланинець, О.М.Мішустін, курсом історії медицини займалися К.К.Сільвай і Вереш Є.І.

У 1981 році до кафедри приєднали курси неврології, психіатрії та туберкульозу, її очолила професор С.І.Пащенко.

У 1988 році була організована кафедра гігієни, інфекційних хвороб, неврології та психіатрії, керівником якої став доцент Лавкай І.Ю. З 2000 до 2002 року кафедрою керував доцент Смоланка В.І. У серпні 2002 року створена самостійна кафедра соціальної медицини, гігієни з курсом історії медицини, яку очолив доктор медичних наук, професор О.В.Фера.

З  лютого 2015 року  завідувачем кафедрою соціальної медицини та гігієни  став доктор медичних наук, професор І.М.Рогач, з великим досвідом в галузі організації і відомий та умілий керівник, організатор управління охорони здоров’я. Він є цілеспрямованим у досягненні поставленої мети та на високому професійному рівні виконує поставлені перед ним завдання із підготовки медичних кадрів.

Відповідальний за інформацію: І.М.Рогач
Дата оновлення сторінки: 19.07.2017