Виставки

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі в головній події освітньої галузі України - Шостій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015», яка відбудеться 12–14 березня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих та актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

До участі у виставці запрошуються навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти, видавництва.

Вартість участі та заявка на участь у вкладенні.

Участь у виставці передбачає:
  • Презентацію досягнень навчального закладу, досвіду співпраці з закордонними освітніми закладами, реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів, наукової та науково-технічної діяльності закладів освіти і наукових установ.
  • Ознайомлення студентів, потенційних абітурієнтів та їх батьків з умовами прийому до навчального закладу, спеціалізованими освітніми та магістерськими програмами і т.д.
  • Участь у конкурсах виставки з нагородженням Гран-Прі, Золотими, Срібними і Бронзовими медалямиСертифікатами та Дипломами.
  • Проведення науково-практичної конференції, семінару, презентації, майстер-класу (після проведення заходу доповідачам надається відповідний Сертифікат).

Для участі звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ:

Компанія «Виставковий Світ»

вул. П. Лумумби, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна

Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

Тел.моб.: +38 067 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua

Http://www.vsosvita.com.ua