Виставки

16-18 квітня 2015 року

в Українському домі (Київ, вул. Хрещатик, 2)

відбудуться міжнародні виставки «Освіта та кар’єра - 2015» та «Освіта за кордоном»

16-18 квітня 2015 року в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) відбудуться: щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – 2015" та виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном”.
Чому саме виставка «Освіта та кар’єра»:
  • найбільша освітня виставка в Україні за кількістю реальних учасників та відвідувачів;
  • більше 8000 відвідувачів за 3 дні роботи виставки;
  • виставка традиційно проходить у «серці» Києва в Українському домі (вул. Хрещатик, 2);
  • офіційний каталог отримують всі відвідувачі виставки;
  • широкомасштабна рекламна кампанія в провідних газетах та журналах, метрополітені, Інтернеті, по всіх школах Києва та Київської області, розміщення інформаційних повідомлень через Direct mail;
  • нагородження учасників виставки – переможців у номінаціях гран-прі, золотими та срібними медалями;
  • виставка «Освіта та кар’єра» є найбільшою виставкою за кількістю забудованої площі та виставкових майданчиків серед освітянських виставок в Україні;
  • щорічно у виставці приймають участь понад 50 закордонних вищих навчальних закладів;
  • виставка «Освіта та кар’єра» - перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно з дорученням Кабінету міністрів України. Виставки традиційно розміщується в Українському домі. На стендах працюють представники українських та закордонних навчальних закладів, проходять консультації з відвідувачами та обмін досвідом.

Із року в рік масштабність та представницький розмах виставки впевнено зростає. Виставка, що відбулася у листопаді 2014 року, представила понад 160 провідних навчальних закладів, освітніх агенцій, видавництв. Серед них понад 70 вищих навчальних закладів з 20 регіонів України, з них понад 30 – національні. У виставці взяли участь понад 60 закордонних навчальних закладів з України, Великої Британії, Ірландії, Франції, Німеччини, Канади, Японії, Швейцарії, Австрії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Польщі, Греції. Традиційно у виставці беруть участь провідні українські освітні агенції, Ізраїльський культурний центр при посольстві Держави Ізраїль в Україні, Чеський центр при Посольстві Чехії в Україні. Окремими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Польщі.