Виставки

14-16 жовтня 2014 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбудеться масштабна і визначна подія лабораторної індустрії України – VII Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій».  

Організатори VII Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» – Національна академія наук України та Компанія LMT.

Генеральний Партнер Форуму – компанія «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ», Генеральний Спонсор – компанія Tokyo Boeki Technology LTD.

Партнери Форуму: Експерт, ТМ; ULAB, TM; ALT-Україна ЛТД; EMCILAB; Intertech Corporation; Fisher Scientific; Bruker Corporation; Нікомед, НУО; RIANA alliance; ШимЮкрейн; LECO; Instron; Alsi LTD; DiaVeritas; DONAU LAB KIEV; ALSI -Chrom; Макролаб ЛТД; CEM; Retsch; Укр Діагностика; Сарторіус Україна; Інтеро; Термо Техно; Мелітек-Україна; Novations LLS; Шелтек-Україна; PerkinElmer; UNILAB; IKA; NETZCH; Nabertherm; Octanorm.

Міжнародний спеціалізований партнер - журнал Labor & More.

Структура Форуму:

LABComplex - 7-а Міжнародна спеціалізована виставка комплексного забезпечення лабораторій.

Для фахівців учасники виставки представлять новинки аналітичного обладнання, лабораторні контрольно-вимірювальні прилади, загальнолабораторне обладнання, мобільні лабораторії, лабораторні меблі та посуд, інструменти та витратні матеріали , комплектуючі для виробництва лабораторного обладнання, приладів, меблів, різні реагенти, індикатори, тест-системи та реактиви, засоби індивідуального захисту, спецодяг, а також комплексні рішення, необхідні для оснащення лабораторій будь-якого профілю і багато іншого.

В рамках виставки будуть представлені спеціалізовані експозиції:
 • LABComplEX – Фарма. Весь спектр обладнання для лабораторій у фармацевтичній промисловості на етапах розробки, виробництва і контролю якості фармацевтичних препаратів
 • LABComplEX – Промисловість. Весь комплекс обладнання для проведення лабораторних досліджень і розробок на різних етапах виробничих і технологічних процесів для усіх галузей промисловості
 • LABComplEX – Агро. Все для контролю якості та безпеки продукції АПК
 • LABComplEX – Медицина. Різне обладнання, прилади та матеріали для проведення всіх видів лабораторних досліджень в установах охорони здоров'я
 • LABComplEX – Наука та Освіта. Весь комплекс обладнання для проведення досліджень і розробок у наукових та освітніх лабораторіях
 • LABComplEX – Hi -Tech & NanoTech. Новинки і кращі зразки високотехнологічного обладнання від відомих світових та вітчизняних виробників, інноваційні проекти для проведення всіх видів наукових та лабораторних досліджень

LABForum – актуальні спеціалізовані науково-ділові заходи: конференції, круглі столи, консультаційний центр з питань розвитку, оснащення та переоснащення лабораторій, впровадження інноваційних розробок в усіх галузях промисловості.

LABZone – практичні майстер-класи Української лабораторної школи на діючому обладнанні, які проводять як вітчизняні, так і зарубіжні компанії з метою демонстрації зразків діючого обладнання, професійних консультацій та навчання спеціалістів, яке, в свою чергу, орієнтовано на розширення і вдосконалення практичних і теоретичних навичок фахівців лабораторної справи і підвищення їх кваліфікації.

LABInnovation – відкриті презентації провідних світових брендів з метою ознайомлення з новинками обладнання та приладів, інноваційними розробками технологій, що використовуються для лабораторних досліджень.

LABDemo-Тури – спеціалізовані технічні екскурсії по експозиційній частині Форуму, в програму яких входять презентації обладнання всіх типів лабораторних досліджень. Цей унікальний сервіс дозволяє відвідувачам звернути увагу на важливі для їх спеціалізації компанії і заощадити час.

Організатори Форуму нададуть унікальні можливості БАЙЄРСЬКОЇ програми та програми BusinessPoint, що дозволяють зробити участь та відвідування Форуму ефективним. БАЙЄРСЬКА програма – сучасний формат роботи учасників і бізнес-відвідувачів виставки. Мета програми – створення максимально сприятливих умов для проведення ефективних ділових зустрічей. Програма BusinessPoint – попередньо запланований графік зустрічей експонентів з бізнес-відвідувачами Форуму.

Високий статус події підтверджує офіційна статистика VI Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» (жовтень, 2013)

 • Більше 500 брендів
 • 310 компаній
 • 18 країн
 • 7892 зареєстрованих фахівців з усіх регіонів України та зарубіжжя
 • 35 науково-практичних заходів для фахівців лабораторної індустрії
 • 280 доповідачів-експертів галузі
 • 16 майстер-класів на діючому обладнанні
 • 11 відкритих презентацій новітнього обладнання та приладів
 • 24 LABDemo-Тури - технічні екскурсії по експозиції

Оргкомітет Форуму запрошує Вас стати частиною єдиної масштабної події в Україні VII Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій», який відбудеться 14-16 жовтня 2014 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, Україна).

Дата оновлення: 22.04.2014