Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра прикладної лінгвістики Ужгородського національного  університету створена на базі факультету міжнародного бізнесу та менеджменту у червні 2007 року. Завідувач кафедри – доктор філол. наук, професор Полюжин Михайло Михайлович. Кафедра забезпечує викладання таких іноземних мов: англійської, німецької, французької та латинської. Велика увага приділяється практичному володінню мовами, що вивчаються.

Головні зусилля кафедри спрямовані на підготовку висококваліфікованих спеціалістів з іноземних мов, оскільки студенти спеціальностей «Міжнародний бізнес» та «Міжнародне право» додатково отримують кваліфікацію «Референт-перекладач». У 2011 р. на факультеті було відкрито новий напрям підготовки – «Прикладна лінгвістика». Випускники цього напряму підготовки володітимуть не тільки ґрунтовними знаннями української та англійської мов, й основами програмування, інформатики, математичного і статистичного аналізу, що забезпечить ефективне складання алгоритмів, на базі яких професійні програмісти створюватимуть програмні продукти, необхідні суспільству.

Сфери діяльності фахівця спеціальності «Філологія (Прикладна лінгвістика)» - лінгвіст-перекладач, перекладач-референт, викладач іноземних мов (англійська,німецька, французька).

Викладачі інтенсивно впроваджують інтерактивні методи навчання. Іноземні мови вивчаються з використанням інноваційних інформаційних ресурсів (відео- та аудіоматеріалів, навчальних мультимедійних матеріалів, Інтернету). Нині кафедра активно працює над матеріально-технічним оснащенням і методичним забезпеченням факультету необхідними комплексами навчально-методичної та наукової літератури.

 

 

Відповідальний за інформацію: Завідувач кафедри – Полюжин Михайло Михайлович
Дата оновлення сторінки: 24.04.2017