Кафедра ортопедичної стоматології

Костенко Євген Якович - декан стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет», доктор медичних наук, професор кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: yevhen.kostenko@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=OX6HmwMAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-3997-2371

Закінчив стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, працював в ЛОО при Кабінеті Міністрів України, Центральній стоматологічній поліклініці Міністерства оборони України, Інституті стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

10 лютого 2010 року отримав диплом кандидата медичних наук (захист дисертації - НМАПО імені П.Л. Шупика, м. Київ, 2009р.). Тема дисертації «Клініко-експериментальне обґрунтування вдосконаленої методики лікування зубів зруйнованих нижче рівня ясен». 23 грудня 2011 року отримав атестат доцента.

22 грудня 2014 року отримав диплом доктора наук за спеціальностями «Стоматологія» та «Судова медицина» (захист дисертації - НМАПО імені П.Л.Шупика, м. Київ, 2014р.). Тема дисертації «Комплексна медико-інформаційна ідентифікація особи за одонтологічним статусом з експертною оцінкою морфофункціональних змін зубо-щелепного апарату як результатів стоматологічного лікування і реабілітації потерпілих». 26 червня 2017 року отримав атестат професора.

Основний напрямок наукової діяльності: питання ідентифікації осіб за стоматологічним статусом, експертна оцінка якості надання кваліфікованої стоматологічної допомоги населенню, покращення роботи лікарів-стоматологів в умовах реформування медичної галузі в Україні.

Засновник та керівник наукової школи «Судової одонтології». Лікар вищої категорії за спеціальностями: «Ортопедична стоматологія», «Хірургічна стоматологія», «Терапевтична стоматологія». Має першу категорію за фахом «Організація та управління охорони здоров’я» та «Ортодонтія».

Автор більше 200 наукових праць, 16 винаходів, які підтверджені патентами України. Розробник лікувально-діагностичних методик та матеріалів, що застосовуються при лікуванні основних стоматологічних захворювань.

Автор розробки комп’ютерних програм ідентифікації осіб за стоматологічним статусом на основі рентгенологічних досліджень та ідентифікації матеріалів, що застосовуються в стоматологічній практиці. Є співавтором багатьох підручників та посібників для студентів профільних вузів та практикуючих лікарів-стоматологів, зокрема, «Альманах з ортопедичної стоматології», «Протезування при повній втраті зубів», «Атлас захворювань ротової порожнини та оперативних втручань щелепно-лицевої ділянки і шиї», «Пропедевтика дитячої терапевтичної стоматології», «Атлас ідентифікації внутрішньокісткових дентальних імплантатів за рентгенологічними ознаками», «Судова стоматологія», «Learning guide», присвячений пропедевтиці ортопедичної стоматології та ін.

Під його керівництвом захищено шість дисертаційні роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук (доктора філософії) за спеціальністю «Стоматологія», одна дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня доктор медичних наук за спеціальністю 14.01.22 – «Стоматологія» та 14.02.03 – «Соціальна медицина», 10 магістерських робіт. Є науковим керівником аспірантів та здобувачів.

Педагогічна діяльність: проводить лекційні заняття з дисциплін «Судова стоматологія» та «Ортопедична стоматологія» для студентів 3, 4 та 5 курсів, а також проводить заняття для аспірантів 1 року навчання.

 

Костенко Світлана Борисівна - доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: svitlana.kostenko@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=5YNMDSoAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-4590-2863

 Навчалася у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця в м. Києві. Інтернатуру проходила на базі Центральної поліклініки Міністерства оборони України, де працювала до 2005 року лікарем – стоматологом-терапевтом реконструктивного відділення. З 2005 по 2011 роки працювала в ЦРП Солом’янського району м. Києва. З 2011 по 2016 роки – асистент кафедри ортопедичної стоматології стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет».  З вересня 2016 року на посаді доцента кафедри ортопедичної стоматології, перебуває на посаді завідувача кафедри. Лікар-стоматолог вищої категорії за спеціальністю «Терапевтична стоматологія» та І категорії за спеціальністю «Ортопедична стоматологія». 29 вересня 2016 року був виданий диплом кандидата наук. Тема кандидатської дисертації: «Клініко-лабораторне обґрунтування застосування спектрофотометричних методів ідентифікації фотополімерних композитних пломбувальних матеріалів». 5 березня 2019 року отримано атестат доцента. 1 лютого 2022 року отримано диплом доктора медичних наук. Тема дисертації: «Клініко-лабораторне обґрунтування комплексного лікування та реабілітації стоматологічних хворих на основі прогностичної оцінки пацієнт-орієнтованих критеріїв».  

Є автором більше 90 опублікованих науково-методичних робіт, серед яких фахові статті, тези на міжнародних наукових конференціях, 7 навчально-методичних посібників, 7 методичних рекомендацій, що використовуються в навчально-педагогічній практиці. За період роботи у практичну стоматологію впроваджено 6 винаходів, які підтверджені патентами України.

Педагогічна діяльність: веде лекційні та практичні заняття з дисципліни «Пропедевтика ортопедичної стоматології» для студентів 2 курсу та проводить заняття для аспірантів 1 року навчання. Здійснює проведення виробничої практики (студенти 2 курсу). Веде студентський науково-практичний гурток з ортопедичної стоматології, є академнаставником.

 

Кривцова Марина Валеріївна – доктор біологічних наук, професор кафедри ортопедичної стоматології

e-mail: maryna.krivcova@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=9WBUsdwAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID: https://orcid.org/0000-0001-8454-2509

 У 2001 році закінчила біологічний факультет ДВНЗ «УжНУ» та отримала диплом магістра біології з відзнакою, кваліфікацію викладач біології і хімії. У 2006 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.07 – мікробіологія в Інституті мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАНУ. У 2011 році отримала вчене звання доцента. У 2021 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук на тему «Антимікробна та антибіоплівкотвірна активність речовин рослинного походження на умовно-патогенні мікроорганізми ротової порожнини» за спеціальністю 03.00.07 в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. У 2023 році отримала вчене звання професора.

Основним напрямком наукової діяльності: мікробіота ротової порожнини в нормі та за умов запальних захворювань пародонту, вивчення циркуляції антибіотикорезистентних штамів умовно патогенних мікроорганізмів; дослідження антимікробних та антибіоплівкотвірних властивостей лікарських рослин, препаратів на основі рослинної сировини, їх комбінацій з антисептиками та пробіотиками на мікроорганізми в умовах різних біологічних систем.

Автор 220 наукових публікацій та навчально-методичних праць, в тому числі 70 статтей у фахових наукових виданнях, 25 публікації, що входять до наукометричних даних Scopus та Web of Science, з них 6 – у журналах першого квартилю; 9 патентів на корисну модель. Взяла участь більше, ніж 100 конференціях. Була членом організаційного комітету та запрошеним доповідачем конференцій в Україні, Словаччині, Угорщині, Туреччині, Польщі. Володіє англійською мовою рівня B2.

Є членом редколегії наукових журналів:

1. Мікробіологічний журнал (Indexing: Scopus);

2. Regulatory Mechanisms in Biosystems, (Indexing: Web of Science);

3. Associate Editor of International Journal of Nature and Life Science (IJNLS) e-ISSN: 2602-2397;

4. Current Perspectives on Medicinal and Aromatic Plants (CUPMAP) SSN 2619-9645;

5. Іntermedical Journal (Ukraine).

Брала участь в більше, ніж 100 конференціях; була членом організаційного комітету конференцій: International Cosmetic Congress, Turky, 2019; International Aromatic Plants and Costemetics Symposium, 2019; The 4 th International Mediterranean Symposium on Medicinal and aromatic plants, 2018, Tukrey; 2nd Japan – Turkey International Symposium on Pharmaceutical and Biomedical Sciences (JATUSPAB-2). У 2017 році пройшла стажування за програмою Erasmus+, Кошицький університет ветеринарної медицини та фармації, Кафедра мікробіології та імунології за напрямком «Use of antimicrobial properties of medicinal herbs and probiotic materials as an alternative means of antibiotic therapy» 5.04-20.04.18; учсник відчизгняних та міжнародних наукових проектів.

Педагогічна діяльність: веде лекційні та практичні заняття з дисципліни загальна та оральна біологія для вітчизняних та іноземних студентів 1-го курсу.

 

img_3360Локота Євген Юрійович - кандидат медичних наук, доцент кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: ievgenii.lokota@uzhnu.edu.ua

Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=7BO6oCAAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-2353-2179

Навчався у Львівському зубо-технічному училищі, яке закінчив з відзнакою. Працював протягом 7 років зубним техніком у Рахівській ЦРЛ.  Навчався у Івано-Франківському медичному інституті. З 1993 року працював у приватному стоматологічному кабінеті ТзОВ «АПЕКС», в м. Івано-Франківськ. У період з 1998 року по 2000 рік працював у ЗАТ «Великобичківському лісокомбінаті» КЗПП Україна на посаді «Лікар-стоматолог». З 2000 року по 2008 рік був прийнятий на посаду лікаря-стоматолога на амбулаторний прийом у селі Косівська Поляна. У 2001 році захистив дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата медичних наук. В зв’язку з відкриттям стоматологічного факультету ДВНЗ «УжНУ» був прийнятий на посаду асистента та в подальшому, на посаду доцента кафедри ортопедичної стоматології, де і працює на даний час. Є автором понад 50 наукових та навчально-методичних праць, серед яких статті у фахових виданнях, тези на доповідях міжнародних конференцій, патенти на корисну модель, підручники та навчально-методичні посібники.

Педагогічна діяльність: веде лекційні та практичні заняття з дисципліни «Ортопедична стоматологія» для студентів 4 курсу. Здійснює проведення виробничої практики (студенти 4 курсу).

 

img_3254Кенюк Андрій Тарасович - кандидат медичних наук, доцент кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: andrii.keniuk@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=scvwe7QAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID: https://orcid.org/0000-0001-6093-0785

 В період з 2004 року по 2009 рік навчався в Івано-Франківському державному медичному університеті на стоматологічному факультеті, закінчивши який отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Стоматологія». З 2009 року по 2011 рік навчався на інтернатурі за спеціальністю «Стоматологія» в Івано-Франківському національному медичному університеті, по закінченні якої одержав сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Лікар-стоматолог». В період з 2011 до 2014 роки працював асистентом та старшим викладачем кафедри ортопедичної стоматології стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет», а з 2017 року переведений на посаду доцента цієї ж кафедри, працює на займаній посаді по сьогоднішній день. У 2012 році одержав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ортопедична стоматологія». У 2016 році одержав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Хірургічна стоматологія». У 2016 році отримав II кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Ортопедична стоматологія».  У 2017 році здобув науковий ступінь кандидата медичних наук. Тема дисертаційної роботи: «Клініко-експериментальне обґрунтування оцінки результатів ортопедичного лікування пацієнтів з нефіксованим прикусом». У 2019 році присвоєне вчене звання доцента кафедри ортопедичної  стоматології. Є автором та співавтором понад 16 наукових та навчально-методичних праць, серед яких статті у фахових виданнях, тези на доповідях міжнародних конференцій, підручники та навчально-методичні посібники.

Педагогічна діяльність: проводить лекційні та практичні заняття з дисциплін «Ортопедична стоматологія» і «Ортопедична стоматологія, в т.ч. імплантологія» для вітчизняних студентів 5 курсу та іноземних студентів 3, 4 та 5 курсів.

 

img_3330Бокоч Анатолій Васильович - кандидат медичних наук, доцент кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: anatolii.bokoch@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=khQEl2gAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID: https://orcid.org/0000-0001-8969-8043

У період з 2004 по 2009 роки навчався у Івано-Франківському державному медичному університеті на стоматологічному факультеті, по закінченню якого отримав диплом спеціаліста. У цьому ж році вступив на кафедру післядипломної освіти Ужгородського національного університету стоматологічного факультету для проходження інтернатури. Закінчив інтернатуру у 2011 році. З вересня 2011 року працює асистентом кафедри ортопедичної стоматології стоматологічного факультету Ужгородського національного університету. У 2015 році переведений на посаду старшого викладача кафедри ортопедичної стоматології. У 2017 році здобув науковий ступінь кандидата медичних наук. Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук: «Клініко-лабораторне обґрунтування комплексного ортопедичного лікування фронтальних груп зубів естетичними  конструкціями». Працює над удосконаленням методик проведення естетичного лікування фронтальної групи зубів прямими та непрямими ортопедичними конструкціями (коронки, вініри та композитні реставрації). Відвідує стоматологічні конференції, майстер-класи та виставки, участь у яких підтверджена сертифікатами. Є автором та співавтором понад 18 наукових та навчально-методичних праць, серед яких статті у фахових виданнях, тези на доповідях міжнародних конференцій, патенти на корисну модель, підручники та навчально-методичні посібники.

Педагогічна діяльність: проводить лекційні заняття з дисципліни «Ортопедична стоматологія» для студентів 3 курсу та проводить практичні заняття з дисципліни «Ортопедична стоматологія, в т.ч. імплантологія» для студентів 5 курсу.

 

img_3283

Форос Анатолій Ілліч – доктор філософії, доцент кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: anatolii.foros@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=inff60kAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID: https://orcid.org/0000-0003-0824-6702

 У 2008 році вступив до Ужгородського національного університету на стоматологічний факультет. У 2013 році закінчив стоматологічний факультет даного університету за спеціальністю «Стоматологія» та отримав диплом «Лікар-стоматолог». У 2013 році вступив на навчання в інтернатурі за спеціальністю «Стоматологія» в Ужгородському національному університеті. У 2015 році закінчив навчання в інтернатурі за спеціальністю «Стоматологія» в Ужгородському національному університеті. З 2015 року працює на кафедрі ортопедичної стоматології Ужгородського національного університету. 18 травня 2023 року отримав диплом доктора філософії за спеціальністю «Стоматологія». Тема дисертації: «Оцінка стоматологічного статусу наркозалежних пацієнтів з парафункціями зубо-щелепового апарату в ході ортопедичного протезування незнімними конструкціями».

Є автором більше 20 наукових праць, у т.ч. 7 праць у фахових наукових виданнях, з них 3 публікації у виданнях, що входять до науко-метричних баз, 2 публікації в іноземних виданнях та 3 навчально-методичних посібника.

Педагогічна діяльність: веде лекційні та практичні заняття з дисципліни «Матеріалознавство та стоматологічне обладнання» для студентів 2 курсу та веде практичні заняття з дисциплін «Ортопедична стоматологія» для студентів 3 та 5 курсів.

 

img_3365Локота Юрій Євгенович – доктор філософії, старший викладач кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: urij.lokota@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=8YQmITkAAAAJ&hl=uk&oi=ao

 У період з вересня 2007 року до червня 2012 року навчався на стоматологічному факультеті ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Закінчив даний навчальний заклад з відзнакою. У період з серпня 2012 року до червня 2014 року проходив інтернатуру на факультеті післядипломної освіти ДВНЗ «УжНУ», паралельно навчався на магістратурі по закінченню якої отримав звання «Магістр медицини». З 2014 року і по теперішній час викладає на кафедрі ортопедичної стоматології. 01.02.2024 захистив дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю «Стоматологія». Тема дисертаційного дослідження: «Клініко-лабораторне обгрунтування застосування озонотерапії та удосконалених методів в лікуванні пацієнтів повними знімними протезами з акрилових пластмас».Є автором та співавтором більш ніж 20 наукових та навчально-методичних праць, серед яких статті у фахових виданнях, тези на доповідях міжнародних конференцій, патенти на корисну модель, підручники та навчально-методичні посібники.

Педагогічна діяльність: веде практичні заняття з дисциплін «Ортопедична стоматологія» для студентів 3 і 4 курсів.

 

img_3287Богдан Іван Михайлович- старший викладач кафедри ортопедичної стоматології             .

e-mail: ivan.bohdan@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=Csbnn9gAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-0948-5548

 З 1995 по 2000 рік навчався в Івано-Франківському національному медичному університеті на стоматологічному факультеті. З 2000 по 2002 навчався в інтернатурі ІФНМУ, по закінченні якої одержав сертифікат «Лікаря-спеціаліста». З вересня 2002 по 2004 року навчався в клінічній ординатурі на кафедрі стоматології післядипломної освіти ІФНМУ.  З 2004 по 2010 працював старшим викладачем кафедри ортопедичної стоматології ІФНМУ. У 2006 році одержав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ортопедична стоматологія».  У 2011 році пройшов курси ПАЦ та атестацію, отримавши II кваліфікаційну категорію, в 2016 році – І кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Ортопедична стоматологія».  Тема дисертаційної роботи: «Клініко-експериментальне обґрунтування експертної оцінки якості незнімних ортопедичних конструкцій». Результати досліджень впроваджені в клінічну практику Центру стоматології університетської клініки ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» (м. Івано-Франківськ), ТзОВ «Університетська стоматологічна поліклініка» (м. Ужгород), Закарпатської обласної стоматологічної поліклініки (м. Ужгород), Івано-Франківську міську та обласну стоматологічні поліклініки.  Є автором та співавтором більш ніж 20 наукових та навчально-методичних праць, серед яких статті у фахових виданнях, тези на доповідях міжнародних конференцій, патенти на корисну модель та навчально-методичні посібники.

Педагогічна діяльність: проводить практичні заняття з дисципліни «Ортопедична стоматологія в т.ч. імплантологія» для студентів 5 курсу.

 

Стецик А.ОСтецик Андрій Орестович - старший викладач кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: andrii.stetsyk@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=i_2LbVAAAAAJ&hl=uk&oi=ao

 Навчався в Івано-Франківському національному медичному університеті на стоматологічному факультеті, який успішно закінчив за спеціалізацією «Стоматологія» та здобув кваліфікацію «Лікар-стоматолог». Інтернатуру проходив на базі ВДНЗ «Українська медична стоматологічна академія» м. Полтава та на клінічних базах м. Чернігова. У період з 2015 по 2017 роки навчався у клінічній ординатурі на стоматологічному факультеті ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Автор опублікованих 16 наукових друкованих праць, у т.ч. 3 праці у фахових наукових виданнях рекомендованих ДАК МОН України, з них 2 публікації у виданнях, що входять до науко-метричних баз та 2 методичні рекомендації. Взяв участь у 15 наукових та науково-методичних конференціях. У 2016 році здобув спеціалізацію за фахом «Ортопедична стоматологія». Тема дисертаційного дослідження: «Механізми формування та патогенетичні принципи лікування бруксизму у пацієнтів з посттравматичним синдромом».

Педагогічна діяльність: проводить практичні заняття з дисципліни «Ортопедична стоматологія в т.ч. імплантологія» для студентів 5 курсу.

 

Fedevych.fotoСтецик Марія Олегівна - старший викладач кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: mariia.stetsyk@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=1Bbjd1cAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID:https://orcid.org/0000-0002-4586-5177

 Навчалася в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця на стоматологічному факультеті, який успішно закінчила за спеціальністю «стоматологія» та здобула кваліфікацію «лікар-стоматолог». Будучи студенткою, відвідувала науковий гурток з хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії на базі Клінічної лікарні №12 м. Києва. Інтернатуру проходила на базі ВДНЗ «Українська медична стоматологічна академія» м. Полтава та на клінічних базах м. Чернігова, де проявила неабиякий інтерес до дитячої стоматології та проводила активну просвітницьку й профілактичну роботу. У період з 2015 по 2017 роки навчалася у клінічній ординатурі на стоматологічному факультеті ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

З 2017 року працює на кафедрі ортопедичної стоматології. У 2016 році здобула спеціалізацію за фахом «Дитяча стоматологія». Працює над дисертаційним дослідженням на тему: «Клініко-лабораторне обґрунтування вдосконалення методики лікування тканин пародонту у осіб, які постійно проживають в радіаційно-забрудненій зоні».

Є автором опублікованих 40 наукових праць, у т.ч. 5 праць у фахових наукових виданнях, з них 3 публікації у виданнях, що входить до науко-метричних баз, 2 публікації в іноземних виданнях, 7 навчальних посібників та 2 методичні рекомендації. Взяла участь у 25 міжнародних наукових та науково-методичних конференціях.

Педагогічна діяльність: веде практичні заняття з дисципліни «Пропедевтика ортопедичної стоматології» для студентів 2 курсу.

 

Сікура Антоніна Олексіївна – старший викладач кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: antonina.sikura@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=WDP3khYAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-6539-5993

У 1987 році закінчила біологічний факультет Ужгородського державного університету та отримала диплом із відзнакою за спеціальністю «Біологія», кваліфікацією «Біолог. Викладач біології і хімії». З 1987 по 1991 роки аспірант Всесоюзного науково-дослідного інституту прикладної молекулярної біології і генетики. З 1993 року науковий співробітник кафедри фізіології рослин і біотехнології УжДУ. З 1995 науковий співробітник Закарпатського територіального відділу карантину рослин інституту захисту рослин Української академії аграрних наук. Стаж науково-педагогічної роботи складає 27 років. Напрямки наукової діяльності "Еколого-біологічні особливості та антибактеріальні властивості інтродуцентів".

Автор біля 50 наукових публікацій та навчально-методичних праць, у тому числі 11 статей у фахових наукових виданнях, 1 публікація, що входить до наукометричних баз даних Index Copernicus та 11 навчальних посібників і методичних рекомендацій. Брала участь більше, ніж у 20 конференціях.

Педагогічна діяльність: веде практичні заняття з дисципліни «Загальна та оральна біологія» для студентів 1-го курсу.

Ховпей Любов Михайлівна – асистент кафедри ортопедичної стоматології, лікар-судово-медичний експерт вищої кваліфікаційної категорії відділу комісійних експертиз Закарпатського обласного бюро судово-медичної експертизи.

e-mail: lyubov.khovpei@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=OuydcIcAAAAJ&hl=uk&oi=ao

У 2000 році закінчила з відзнакою медичний факультет ДВНЗ «Ужгородський державний університет». При Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика пройшла інтернатуру та здобула кваліфікацію лікаря-спеціаліста за фахом «судово-медична експертиза». З серпня 2001 року призначена на посаду лікаря-судово-медичного експерта Ужгородського міжрайонного відділення Закарпатського обласного бюро судово-медичної експертизи. У березні 2012 року переведена на посаду лікаря-судово-медичного експерта відділу комісійних експертиз. Співавтор інформаційного видання, присвяченого 60-річчю Закарпатського обласного бюро судово-медичної експертизи. Початок викладання з лютого 2018 року.

Співавтор декількох методичних рекомендацій для самопідготовки студентів стоматологічного та медичного факультетів з судової медицини. Учасник міжнародних наукових конференцій.

Педагогічна діяльність: проводить заняття з дисципліни «Судова медицина. Медичне право України» для студентів 3 курсу.

 

Калиняк Марина Миколаївна – асистент кафедри ортопедичної стоматології, провідний спеціаліст деканату стоматологічного факультету ДВНЗ «УжНУ».

e-mail: kalyniak.maryna@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=nsZyNUAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID:https://orcid.org/0000-0003-3711-9745

 У 2010 році закінчила філологічний факультет ДВНЗ «УжНУ» та у 2019 році закінчила магістратуру біологічного факультету ДВНЗ «УжНУ» за спеціальністю 014.05 Біологія та здоров’я людини.

З 2010 року почала працювати провідним спеціалістом деканату стоматологічного факультету. З 2016 року почала працювати асистентом кафедри фундаментальних медичних дисциплін стоматологічного факультету ДВНЗ «УжНУ» за сумісництвом. З 2022 року почала працювати асистентом кафедри ортопедичної стоматології стоматологічного факультету ДВНЗ «УжНУ» за сумісництвом.

Є автором 10 наукових праць, з яких 5 фахових статей та 5 тез доповідей міжнародних конференцій. Здійснює проведення досліджень у галузі медицини, біології, охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Педагогічна діяльність: Проводить практичні заняття з дисципліни «Загальна та оральна біологія» для студентів 1 курсу.

 

Комісар Анна Василівна – асистент кафедри ортопедичної стоматології, працівник деканату стоматологічного факультету ДВНЗ «УжНУ».

e-mail: anna.komisar@uzhnu.edu.ua

ORCID:https://orcid.org/0009-0003-3510-8572

 У 2020 році закінчила стоматологічний факультет ДВНЗ «УжНУ» та у 2022 році закінчила інтернатуру за спеціальністю «лікар-стоматолог». З 2023 року почала працювати асистентом кафедри ортопедичної стоматології за сумісництвом. Основне місце роботи – деканат стоматологічного факультету.

Є автором 4 наукових праць, з яких 1 фахова стаття та 3 тези доповідей міжнародних наукових конференцій. Здійснює проведення досліджень у галузі стоматології. Наразі навчається на 2-му курсі аспірантури.

Педагогічна діяльність: Проводить практичні заняття для іноземних студентів 2 та 3 курсів.

 

Ньорба-Бобиков Михайло Михайлович – асистент кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: mykhailo.norba-bobykov@uzhnu.edu.ua

Google Scholar: 

https://scholar.google.com/citations?user=1b6rPIsAAAAJ&hl=uk&oi=ao

ORCID: https://orcid.org/0000-0003-2493-825

 У 2018 році вступив до Ужгородського національного університету. У 2023 році закінчив стоматологічний факультет ДВНЗ «УжНУ» та отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Стоматологія». У цьому ж році закінчив біологічний факультет та отримав диплом за спеціальністю «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини». Наразі продовжує навчання на магістратурі біологічного факультету за цією ж спеціальністю та на інтернатурі за спеціальністю «Стоматологія». У 2020 було призначено академічну стипендію Президента України. У 2021 році брав участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Стоматологія», ПДМУ, м. Полтава, у цьому ж році був обраний на посаду громадського декана стоматологічного факультету. Був учасником конкурсу «Стартап – УжНУ: інноваційні ідеї, що наближають перемогу!» у 2022 році та був серед переможців конкурсу «Стартап – УжНУ: Інновації заради майбутнього!» у 2023 році.

У 2020 році почав працювати лаборантом кафедри ортопедичної стоматології, згодом був переведений на посаду старшого лаборанта кафедри. З 2023 року прийнятий на посаду асистента кафедри ортопедичної стоматології.

З 2023 року обраний на посаду секретаря Асоціації судової стоматології України. У цьому ж році обраний на посаду Голови ради молодих вчених стоматологічного факультету ДВНЗ «УжНУ». Член Вченої ради стоматологічного факультету ДВНЗ «УжНУ».

Є автором 17 наукових публікацій та навчально-методичних праць, серед яких 2 фахові статті, 10 тез доповідей на вітчизняних і закордонних міжнародних конференціях та 5 навчально-методичних посібника. Область наукових досліджень: медицина, стоматологія, імплантологія, біологія, мікробіологія.

Педагогічна діяльність: проводить практичні заняття з дисципліни «Пропедевтика ортопедичної стоматології» для студентів 2-го курсу.

  

Крічфалушій Сергій Іванович– асистент кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: serhii.krichfalushii@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=4AEnhqoAAAAJ&hl=uk&oi=ao

 У 2011 році вступив до Ужгородського національного університету на стоматологічний факультет. У 2016 році закінчив навчання та  отримав диплом лікаря-стоматолога. В цьому ж році вступив на навчання до інтернатури. У 2018 році закінчив навчання на інтернатурі. У період з 2016 по 2018 р. навчався на магістратурі. У 2018 році розпочав навчання в аспірантурі. Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктор філософії за спеціальністю «Стоматологія»: «Клініко-лабораторне вдосконалення остеоінтеграції титанових дентальних імплантатів при ортопедичному лікуванні». Є співавтором більш ніж 19 наукових та навчально-методичних праць, серед яких статті у фахових виданнях, тези на доповідях міжнародних конференцій та навчально-методичні посібники.

Педагогічна діяльність: веде практичні заняття з дисциплін «Пропедевтика ортопедичної стоматології» та «Дентальна рентгенологія» для студентів 2 та 3 курсів.

 

Бойчук Микола Михайлович – асистент кафедри ортопедичної стоматології.

e-mail: mykola.boichuk@uzhnu.edu.ua

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=ub_0dkkAAAAJ&hl=uk&oi=ao

 У 2011 році вступив до Ужгородського національного університету на стоматологічний факультет. У 2016 році закінчив навчання та отримав диплом лікаря-стоматолога. В цьому ж році вступив на навчання до інтернатури. У 2018 році закінчив навчання на інтернатурі. У період з 2016 по 2018 р. навчався на магістратурі. У 2018 році розпочав навчання в аспірантурі. Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктор філософії за спеціальністю «Стоматологія»: «Клініко-лабораторне обгрунтування корекції ясенного краю при ортопедичному лікуванні зубощелепних аномалій». Є співавтором більш ніж 15 наукових та навчально-методичних праць, серед яких статті у фахових виданнях, тези на доповідях міжнародних конференцій та навчально-методичні посібники.

Педагогічна діяльність: веде практичні заняття з дисциплін «Пропедевтика ортопедичної стоматології», «Матеріалознавство та стоматологічне обладнання», «Ортопедична стоматологія» та «Дентальна рентгенологія» для студентів 2, 3, 4 та 5 курсів.

 

Відповідальний за інформацію: Костенко Світлана Борисівна
Дата оновлення сторінки: 06.03.2024