Кафедра приладобудування

Кафедра підтримує тісні зв’язки з підприємствами області, підписані відповідні угоди про співпрацю. За період проходження виробничих практик, презентацій випускники ознайомлюються з умовами праці на даному підприємстві. Це в значній мірі визначає майбутнє працевлаштування випускників кафедри, скорочує період адаптації майбутнього інженера в умовах виробництва. Кваліфікація випускника за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра – технік–конструктор (електроніка), спеціаліста, інженер-електронік.

Узагальнений об’єкт діяльності інженера-електроніка – проектування (конструювання), технологія виготовлення, обслуговування, модернізація вимірювальних приладів і систем, зокрема з використання систем автоматизованого проектування і конструювання (САПР).

Високий рівень знань випускників кафедри з електроніки, механіки, комп’ютерних технологій сприяє їх успішному працевлаштуванню на найсучасніших підприємствах області: "Джейбіл Сюркіт Юкрейн  Лімітед", "Ядзакі Україна", "Гроклін-Карпати", Берегівський радіозавод "Флекстронікс", "Фішер-Україна", "ВЕТ Аутомотив Україна", "Єврокар", "Євроавтотек", в організаціях технічної експлуатації мережі волоконно-оптичних ліній зв’язку, відділах радіоелектроніки, захисту інформації, в банківській справі, стандартизації і метрології і ін.

Студенти-практиканти на заводі "Джейбіл Сюркіт Юкрейн  Лімітед"

 

Відповідальний за інформацію: Іваницький Валентин Петрович
Дата оновлення сторінки: 26.06.2018