Анонси подій

24
березня
4534

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ! 24 березня завершується реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триває з 03 лютого до 24 березня.

24 березня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Наполегливо радимо не зволікати з відправленням документів до відповідного регіонального центру.

Документи, надіслані після 24 березня, опрацьовуватися не будуть.

Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право зареєструватися та скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови.

Майбутнім абітурієнтам УжНУ перед реєстрацією радимо ще раз ознайоитися з калькулятором вступника та обов’язково зареєструватися на чотири предмети.

Наголошуємо, що у 2020 році при вступі на основі здобутого ОКР молодший спеціаліст на всі спеціальності необхідне ЗНО з української мови та літератури (для спеціальності 051 «Економіка» та спеціальностей галузей знань 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування» - також ЗНО з математики (математики або історії України для небюджетних конкурсних пропозицій)).

Детально процедура реєстрації описана у відповідному розділі офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти.

Основні терміни ЗНО в інфографіці (http://testportal.gov.ua/novatsiyi-grafik-predmety/):

 

Категорії: