Анонси подій

8
липня
21275

Шановні випускники шкіл! Триває реєстрація електронних кабінетів вступників!

Реєстрація електронних кабінетів вступників буде можливою з 1 липня 2019 року.

Звертаємо увагу: у цей період на базі Приймальної комісії ДВНЗ "УжНУ" працюватиме консультаційний центр для надання допомоги вступникам  (м.Ужгород, вул.Університетська, 14, читальна зала бібліотеки). Вступники можуть звернутися до консультаційного центру з метою створення електронного кабінету, подання заяви в електронній формі, завантаження додатку до атестату, фото, а також з будь-яких питань, що стосуються вступу на навчання.

Вичерпну консультацію з питань вступної кампанії та допомогу у створенні електронних кабінетів і поданні електронних заяв можна отримати також в консультаційному пункті Приймальної комісії ДВНЗ "УжНУ" у місті Львів (вул.Дудаєва, 15, кімната 12, тел. 063-3931527, 097-4445090, 099-4457651).

Особистий електронний кабінет вступника - це веб-сторінка, за допомогою якої вступник подає електронну заяву до закладу вищої освіти та контролює її статус.

Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua 

Під час реєстрації вступник зазначає такі дані:

- адресу електронної пошти, до якої має доступ. Вказана адреса буде логіном для входу до особистого електронного кабінета. Звертаємо увагу, що під час введення даних вступникам потрібно вказувати ту адресу електронної пошти, до якої вони мають постійний доступ та яка не заборонена на території України;

- пароль та підтвердження паролю (кількість символів не обмежена) для входу до особистого електронного кабінету. Важливо запам’ятовувати вказаний пароль;

- дані сертифікату ЗНО: номер (7 цифр), пін-код (4 цифри) та рік видачі (пропонується автоматично);

- дані документа про повну загальну середню освіту: серія (2 літери), номер (8 цифр), середній бал, обчислений за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала. Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених у додатку до документа оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, за якими зроблено запис “звільнений(а)”, у загальну кількість не враховуються. Середній бал, введений в особистому електронному кабінеті з помилкою, вступник може виправити самостійно до подання першої заяви.

Після здійснення усіх цих кроків, на вказану користувачем електронну адресу має прийти лист активації. Перейшовши за вказаним у листі посиланням, вступник підтвердить створення електронного кабінету.

 Реєстрація в Єдиній базі надає вступнику можливість доступу до особистого електронного кабінету з вказаними ним при реєстрації логіном та паролем на інтернет-сайті за електронною адресою: https://ez.osvitavsim.org.ua/.

В особистому електронному кабінеті вступник вносить до Єдиної бази, для можливості оперативного зв’язку навчального закладу з вступником, номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів.

Крім того, вступник завантажує скановані копії (фотокопії):

- додатка до документа про повну загальну середню освіту;

- кольорової фотокартки розміром 3 х 4 см, що буде подаватись до закладу вищої освіти;

- якщо вступник претендує на врахування у конкурсному балі сільського коефіцієнта  – довідки про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13 до Правил реєстрації місця проживання),. 

Подання електронних заяв для вступу за ступенем бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування) буде доступним з 10 липня до 18.00 22 липня.

Порядок роботи з електронним кабінетом та подання електронних заяв визначено у  Додатку 9 до Правил прийому до ДВНЗ "УжНУ". Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі

 МОН України підготовлено інструкцію для вступників щодо роботи з електронним кабінетом. У ній описані конкретні кроки для створення кабінету, його наповнення та подання електронних заяв.

Також доступна відеоінструкція.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ" також рекомендує перед поданням заяв скористатися Калькулятором вступника до УжНУ у 2019 році. Він дозволяє вибрати доступні конкурсні пропозиції та обчислити конкурсний бал.

Терміни вступної кампанії:

 Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"

Категорії: