Анонси подій

1
липня
09:00
335

Розпочинається основна сесія ЗНО для вступників до магістратури

1 липня розпочинаються вступні іспити до магістратури у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Основна сесія єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземних мов проводиться у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

Адреси пунктів тестування та час початку іспиту зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого вступникові / вступниці рекомендовано прибути до пункту тестування, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску. Допуск вступників до пункту розпочинається за 45 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку вступного випробування.

Для участі в ЄВІ/ЄФВВ учасник / учасниця має своєчасно прибути до пункту тестування, взяти з собою зазначені нижче документи, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску до пункту тестування.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

На складання ЄВІ буде відведено 60 хвилин. Загальна кількість завдань — 42. Тест складається з двох частин: частина «Читання» містить 22 завдання; частина «Використання мови» містить 20 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, — 42.

Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за 14 календарних днів від дня проведення тестування.

Приймальна комісія

Категорії: