Анонси подій

29
травня
82

ЛІТНЄ ВОЛОНТЕРСТВО ДЛЯ СТУДЕНТІВ З ВИСОКИМ ЗНАННЯМ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

GoCamp - найбільший проект безкоштовного неформального навчання школярів іноземним мовам в Україні та в Східній Європі із залученням рекордного числа іноземних волонтерів (за 3 роки - 808 волонтерів, 1400 шкіл по всій Україні). Програма розроблена у співпраці з British Council, Institut Français d'Ukraine, Goethe Institut та складається з блоків навчання дітей основі громадянства і демократії, прав людини, екології, спорту, новинок в наукових галузях, інтерактивних ігор, екскурсій тощо.

Програма підтримується Міністерством освіти та науки України, Міністерстом молоді та спорту, Міністерством закордонних справ України, UN Volunteers, Представництвом ЄС, Посольствами Британії, Франції, США, Бельгії, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції тощо.

Ми запрошуємо волонтерів будь-якого віку (18+), національності, освіти, професій, хоббі тощо. Головне - це високе знання іноземної мови та мотивація працювати з новим поколінням українців, змінюючи майбутнє нашої країни.

Студентам надаються сертифікати про проходження практики в школі та волонтерської роботи. Волонтери працюють в школі 5 год на день, 5 днів на тиждень, всього 2 тижні. А до цього мають 3-денні тренінги із сотнями інших волонтерів з усього світу. Проживання (в приймаючих родинах) та харчування забезпечується нашою організацією.

Від волонтерів не вимагається ніякого досвіду викладацької діяльності - тільки мотивація роботи з дітками та високе знання англ, франц або німецької мов.

ДЕТАЛЬНІШЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ:https://gocamps.com.ua/for-volunteers/

Категорії: