Анонси подій

23
березня
10:15
252

16 та 23 березня буде проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ОНОВЛЕНО!)

У суботу, 16 березня, відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) відбудеться 23 березня. У цей день кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

 Участь у тестуванні допоможе його учасникам ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця, іншими особливостями тестування.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки, де розміщена інформація про час і місце проходження тестування. Після тестування на цих сторінках також будуть опубліковані результати учасника.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику буде необхідно внести свої відповіді на спеціальний сервіс.

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використовуватись для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Звертаємо також увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Така реєстрація завершується 25 березня.

Інфографіка - з офіційного сайту УЦОЯО, детальніше - на сайті УЦОЯО у розділі «Пробне ЗНО». 

Категорії: