Анонси подій

13
липня
09:15
331

Єдине фахове вступне випробування (ЗНО) для вступників до магістратури із спеціальностей Право та Міжнародне право

5 червня о 18.00 завершена реєстрація вступників, які планують здобувати ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» і 293 «Міжнародне право» для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ).

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

Інформацію про пункт тестування, в якому абітурієнт проходитиме вступні випробування, зазначено в запрошенні-перепустці, яку можна роздрукувати з інформаційної сторінки з 19 червня.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 11 липня, ЄФВВ — 13 липня.

Початок випробувань о 10:00. Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Для входу до пункту тестування учасник має пред’явити:

- екзаменаційний листок;

- документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);

- запрошення-перепустку.

У пункті тестування заборонено використовувати та мати при собі протягом часу, відведеного для виконання вступних випробувань, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких вступник повинен повідомити працівникам пункту тестування до початку виконання вступних випробувань).

Приймальна комісія

Категорії: