Анонси подій

4
липня
09:15
744

Єдине фахове вступне випробування (ЗНО) для вступників до магістратури із спеціальностей Право та Міжнародне право

3 червня о 18.00 завершена реєстрація вступників, які планують здобувати ступінь магістра за спеціальностями 081 Право і 293 Міжнародне право для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та єдиному вступному іспиті (ЄВІ).

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

Інформацію про пункт тестування, в якому абітурієнт проходитиме вступні випробування, зазначено в запрошенні-перепустці, яку можна буде роздрукувати з інформаційної сторінки, створеної на офіційному веб-сайті Українського центру, не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань.

Основна сесія ЄФВВ відбудеться 04 липня, початок процедури о 10:00.

Допуск вступників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань.

Вступник для допуску до пункту тестування має пред’явити:

1) екзаменаційний листок;

2) документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);

3) запрошення-перепустку.

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступник не допускається до пункту тестування. Вступники, які запізнилися, до пункту тестування не допускаються.

У пункті тестування заборонено використовувати та мати при собі протягом часу, відведеного для виконання вступних випробувань, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких вступник повинен повідомити працівникам пункту тестування до початку виконання вступних випробувань).

Нагадуємо також основні терміни вступної кампанії:

 Приймальна комісія

Категорії: