News

13.08.2020
1418

YouTube-канал "UZHNU TODAY" презентує рубрику "УніверсиТЕD". Оновлюється щодня

YouTube-канал "UZHNU TODAY" презентує рубрику "УніверсиТЕD". Оновлюється щодня

 Щороку безліч людей прагнуть потрапити на конференцію "TED", що займається розповсюдженням ідей, які повинні змінити світ. Конференція "TED" славиться своїми лекціями, які спочатку були зосереджені на технологіях, розвагах та дизайні, але згодом включили також природничі науки, мистецтво, освіту, культуру, бізнес, глобальні проблеми, сталий розвиток — широке коло тем, що разом формують наше майбутнє. Ми завжди йдемо в ногу зі світовими трендами і підготували для Вас дещо цікаве. Ми запускаємо на нашому YouTube-каналі "UZHNU TODAY" рубрику "УніверсиТЕD" - серію коротких відеороликів від найкращих спікерів нашого рідного університету на найрізноманітніші теми. Рубрика "УніверсиТЕD" надасть можливість насолоджуватися відеороликами в стилі "TED" студентам, абітурієнтам чи просто групам друзів.

Давайте поговоримо про презентації. Наскільки ретельно Ви продумовуєте наповнення кожного слайду? Просто набір картинок та тексту? І цікаво, чи ставите Ви за мету вразити глядача? Сьогодні ми змінимо Ваше уявлення про створення презентації! Cаме тому підготували ТОП 10 кроків до створення актуальних та цікавих для оточення презентацій, які представимо на прикладі успішних людей світу.

 

Близько 80% людей у світі, які носять брекети, вимушені були їх одягти саме через вплив восьмих зубів — так званих «зубів мудрості». У цьому відео ми розкриємо секрет ідеально рівних та білосніжних зубів, як у голлівудських акторів. Піклуйтесь про своє здоров’я та завжди пам’ятайте, що красива усмішка – це здорова усмішка!

Любиш подорожувати? Підкорювати вершини? Тоді починай свою подорож разом з нами! Ми розкажемо Вам про край, який поєднав в собі мальовничі гори і полонини, виноградники та навіть тропічні дерева і чагарники. Закарпаття! Унікальне місце з своєю особливою природою, історією, звичаями та традиціями, котрі не залишать байдужими не тільки місцевих жителів, але й туристів з усіх куточків світу. Це одне з небагатьох місць, які цікаві для подорожуючих у всі сезони. Не дарма кажуть «Щоб любити рідний край, його треба добре знати!». Тому дивіться наше відео, пізнавайте рідний край та, звичайно, неймовірно його любіть.

 Що, на Вашу думку, спільного у Дональда Трампа, Марка Цукерберга, Ілона Маска та Біла Гейтса? Вони не лише керівники створених ними брендів, вони самі — бренди. У цьому відео говоритимемо про особистий бренд, як його створити і розвивати. Також дамо 10 простих порад, які допоможуть Вам сформувати СВІЙ особистий бренд. Як одного разу сказав відомий фінансист і мільярдер Ворен Бафіт: "Потрібно 20 років, щоб створити репутацію, і 5 хвилин, щоб її зруйнувати". Маленькими кроками до великого успіху!

 Мабуть, всі чули про Сім чудес світу та їхню цінність для всього суспільства. Це відео присвячено не класичному списку «Сім чудес світу», а тим чудесам, які у XXI столітті змушують людство мислити глобальніше, зустрічайте — «Сім суспільних чудес». Ні слова більше! Це потрібно бачити кожному, бо після перегляду Ви зумієте знайти себе у цьому суспільстві та відповісти на одвічне запитання «Що мені робити далі?». Людина приречена на роздуми про сенс життя і переглядаючи це відео без філософських роздумів про «все і вся» точно не обійдеться.

Техніка Stop Motion стає все більш популярною у всьому світі. Наприклад, американський гігант Netflix інвестував гроші в повнометражні проекти, які створюються в цій техніці. А лідери мультиплікаційного ринку вже мають у своєму активі лялькові фільми, які отримали численні міжнародні нагороди, в тому числі номінації на премію Оскар. Але не тільки кіно і мультиплікаційна індустрія працює в цій техніці. Свої рекламні кампанії із застосуванням stop motion створюють Apple, Ikea, Toyota, Lacoste, Samsung, Sony, McDonald's, Pepsi, Amazon, Versace та багато інших. Безперечно, створення анімаційних роликів Stop Motion - процес клопіткий і трудомісткий. Але результат перевершує всі очікування - неживі предмети оживають і створюють власну історію, тим самим утримуючи увагу споживача до кінця. 

Щороку сотні тисяч чоловіків і жінок помирають від раптової зупинки серця. Стається це приблизно кожні 45 секунд. Цих смертей можна уникнути за умови вчасного надання першої домедичної допомоги. Незалежно від віку чи професії, знання про те, як надати першу допомогу – безцінні. Адже ніхто не застрахований від того, щоб потрапити в ситуацію, коли саме від Вас залежатиме життя іншої людини. У цьому відео Ви зможете отримати всю необхідну інформацію про проведення найефективніших та найпростіших домедичних заходів для порятунку життя. 

 Стаття 1 Загальної декларації прав людини ООН проголошує «Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах». Чому важливо знати права людини? Навіщо нам потрібні права та в чому їхня суть? Про це та більше у цьому відео.

Можна дивитися вічно на три речі: на те, як тече вода; на те, як горить вогонь; та на те, як хіміки роблять свої досліди. Значення хімії в житті людини дуже важко переоцінити, адже ці процеси оточують нас всюди: починаючи від елементарного приготування їжі і закінчуючи біологічними процесами в організмі. Увесь наш Всесвіт є великим і дуже складним хімічним реактором і щоб «поринути з головою» у захопливий світ хімії, ми підготували підбірку найяскравіших хімічних реакцій, які точно не залишать нікого байдужим. 

 Домівка ерудованої людини не може існувати без книжкової полички, адже книга - один із найцінніших скарбів людства. Вона не тільки збагачує словниковий запас та розширює кругозір, а й надає можливість відпочити від навколишнього світу та цікаво провести вечір. Доведено, що ті люди, які багато читають, спокійніші, хвилюються менше і мають більш позитивне ставлення до проблемних ситуацій. Отже, якщо життя постійно підкидує складні виклики, можливо, варто почати читати більше? У важкому книжковому виборі допоможе наше відео!

 Ми живемо в чудові часи. Часи, коли творяться дива. Нещодавно у вільний доступ надійшов робот-собака Spot від американського гіганта Boston Dynamics і вже зараз вони працюють на великі компанії, які пов‘язані з будівництвом, енергетикою та громадською безпекою. Сьогодні ми відкриємо таємницю того, як за допомогою машинного навчання можна наділити розумом купу металу, що таке комп‘ютерний зір та до чого тут математика.

У наш час майже кожен стикається з проблемою, коли гроші на рахунку швидко вичерпуються, а до наступної зарплати чи стипендії ще далеко. Ми панічно шукаємо підробіток, позичаємо в друзів або використовуємо кредитні ліміти. Одна з причин у тому, що нас не вчили фінансової грамотності, а ми продовжуємо не вчити своїх дітей розумному поводженню з грошима. Фінансова грамотність - це мистецтво багатіти! Вона допомагає в досягненні особистих цілей, забезпечує почуття стабільності та й просто допомагає побудувати той міцний фундамент на якому можна планувати подальше життя. Що робити, щоб доходи перевищували витрати? Як не потрапити у фінансову прірву? Як правильно економити та як навчитись планувати витрати і правильно розпоряджатись фінансами? Ми підібрали найефективніші поради, які допоможуть Вам привести до ладу свої фінанси й почуватися впевнено.  

 В інноваційні 60-ті роки ХХ століття трендовою вважалася професія космонавта, у 80-ті – круто було мати диплом інженера, а зараз – досягти статусу відомого дизайнера, мрія, мабуть, більшої частини сучасної молоді. Веб-сайти, технології, інтер’єр, одяг, куди не глянь — всюди поле для фантазії та креативу. Ні для кого не секрет, що для того, щоб стати успішним у цій сфері – головне бути креативним, мати унікальні ідеї, постійно саморозвиватися та самовдосконалюватися.

Людська цікавість не знає меж, ми завжди хочемо знати кожну дрібницю. Мікроскопи, які здатні збільшувати зображення об’єкта на тисячі або мільйони разів, можуть нам у цьому допомогти. Саме завдяки ним ми можемо побачити, як виглядають крейда, кішка, людський язик, зуби та інші звичайні речі. У полі зору мікроскопа життя перетворюється у неймовірний вражаючий світ. Наше відео покаже Вам дивовижний світ мікробіології, наскільки можуть бути прекрасними і/або складними деякі звичні для нас речі, якщо поглянути на них через мікроскоп. 

 Спорт вже давно «захопив» світ — ми бачимо безліч людей у парках, на спортмайданчиках і у спортзалах: всі активно роблять вправи, пробігають марафони та правильно харчуються, а на Заході спорт став вже мало не релігією. Тож якщо на початку нового року чи «з понеділка» Ви обіцяли собі розпочати тренування, але досі цього не зробили, то після перегляду цього відео Ви точно знайдете мотивацію і зробите перший крок до красивого, здорового і підтягнутого тіла. А чудовим бонусом стане комплекс вправ, який ми підготували спеціально для Вас. Бажаємо наполегливості і успіху! Бо у здоровому тілі – здоровий дух!

 

 

Categories: