13.07.2017

В ректораті відбулася зустріч з представниками міжнародної Асоціації випускників УжНУ з Ізраїлю

У середу, 12 липня, в ректораті УжНУ відбулася зустріч учасників міжнародної Асоціації випускників з відомими фізиками, випускниками нашого університету Віктором та Надією Голдовськими, які є представниками Асоціації в Ізраїлі. У ході бесіди перший проректор університету Олександр Сливка ознайомив гостей з головними тенденціями та перспективами розвитку університету.

Надія Голдовська – випускниця фізичного факультету Ужгородського університету 1972 року, зараз працює в сфері метрології, є «охоронцем точного часу Ізраїлю». Вона розповідає: «Нам приємно приїхати до рідного університету. Дуже важливо, що створено Асоціацію випускників, яка дозволить об’єднати сили задля допомоги університету у його подальшому розвитку. Працюючи в Ізраїлі я можу сказати, що випускники УжНУ на рівних конкурують з випускниками  світових університетів – Гарварду, Оксфорду чи Сорбони».

Олександр Сливка розповів присутнім про пріоритетні напрямки розвитку Асоціації випускників, зокрема про участь в реконструкції інфраструктурних об’єктів УжНУ: «Одним з стратегічних питань є відновлення студентської бази відпочинку «Скалка». Там пройшла наша студентська молодість,  чудові спогади, які залишаться з нами на все життя. Дуже важливо, щоб молоде покоління студентів мала можливість відпочивати на цій чудовій базі».

На зустрічі, у якій взяли участь завідувач кафедрою міжнародних студій та суспільних комунікацій професор Сергій Устич, директор Навчально-наукового Інституту євроінтеграційних досліджень професор Іван Артьомов, директор НДІ засобів аналітичної техніки доцент Йосип Головач, декан фізичного факультету професор Володимир Лазур, багатолітній екс-проректор університету Іван Чаварга, голова профкому УжНУ Тамара Суран  та інші члени Асоціації. Обговорено питання співпраці між випускниками УжНУ, створення нових відокремлених підрозділів організації. В перспективі – зустріч учасників міжнародної Асоціації випускників УжНУ, яку присвятять 72 річниці університету.