Заступник міністра закордонних справ України відвідав факультет міжнародних економічних відносин

6 лютого на факультеті міжнародних економічних відносин гостинно прийняли заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара. Ініціатором зустрічі виступив директор Інституту міжнародного представництва, що діє у структурі факультету МЕВ, доцент Ігор Дір.

Василь Миронович завітав до Ужгородського університету, аби обговорити з деканом факультету міжнародних економічних відносин професором Миколою Палінчаком питання співпраці: студенти-міжнародники матимуть можливість проходити практику в Міністерстві, посольствах та консульствах. Також розповів про систему добору кадрів в МЗС і які вимоги стоять перед кандидатами, та наголосив, що зацікавлений у талановитих практикантах.