Заступник директора міграційної служби Швейцарії з міжнародних питань відвідав факультет МЕВ

Заступник директора міграційної служби Швейцарії з міжнародних питань Урс Вон Арб відвідав факультет міжнародних економічних відносин.

Зустріч із закордонним гостем стала реальною завдяки українському дипломату, доценту, директору Інституту міжнародного партнерства Ігорю Діру. Декан факультету міжнародних економічних відносин, д.п.н., професор Микола Палінчак розпочав зустріч вітальним словом.

Урс Вон Арб прочитав лекцію для студентів І - ІІІ курсів, яка стосувалася міграційної політики Швейцарії та Європи загалом. Не дивлячись на те, що лекція була на англійській мові студенти – міжнародники із захоплення слухали гостя та задавали питання.

Ця зустріч стала чудовою нагодою для студентів факультету міжнародних економічних відносин отримати цікаву інформацію про актуальні питання міграційної політики Швейцарії та Європи.