19.10.2017

У ректораті відбулося розширене засідання Правління Міжнародної асоціації випускників УжНУ

У рамках святкування 72 річниці Ужгородського національного університету відбулося розширене святкове засідання Правління Міжнародної асоціації випускників УжНУ. Організація була заснована рішенням Вченої ради від 23 лютого цього року, а почала діяти з 24 березня, коли відбулися її Установчі збори.

Відкрив святкове засідання президент Міжнародної асоціації випускників УжНУ, ректор Володимир Смоланка. Він зазначив, що «у нинішньому світі нема мабуть жодного по-справжньому сучасного університету, при якому не діяла б Асоціація випускників. Її мета – об’єднати студентів університету різних років, поколінь заради спільних проектів розвитку альма-матер».

На початку засідання учасникам презентували перший номер «Вісника Міжнародної асоціації випускників», в якому детально розглянута структура організації, подані інтерв’ю з керівництвом, а також окреслені перспективи її роботи. Розповідаючи про перші кроки діяльності, голова правління Міжнародної асоціації випускників УжНУ, перший проректор Олександр Сливка наголосив: «Серед наших стратегічних цілей є поновлення університетської бази відпочинку й оздоровлення  «Скалка», та тренувальної гірськолижної бази «Плішка». Також ми розраховуємо на допомогу учасників асоціації в проведенні профорієнтаційної роботи».

Заступник голови правління Міжнародної асоціації випускників УжНУ Іван Артьомов  зазначив: «Позитивом є те, що нам вдалося створити 7 відокремлених підрозділів асоціації у Закарпатті. Також ми маємо закордонні відокремлені підрозділи у Ізраїлі, Словаччині, Румунії, Чехії та Польщі. Випускники університету залюбки беруться за організаційну роботу. Наприклад, Надія та Віктор Голдовські розпочали роботу в Ізраїлі, Любов Горват у Румунії, Олександр Кокенєші – в Угорщині».

Також у рамках зустрічі учасники обговорили ідеї щодо залучення спонсорських коштів, а також грантових програм задля модернізації інфраструктури університету.

Олексій Шафраньош

фото Вероніки Кобаль