Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Загальноуніверситетську спартакіаду з волейболу знову виграли студентки-медики

Друге місце посіли представниці факультету здоров’я людини, треті – економістки

Загальноуніверситетську спартакіаду з волейболу знову виграли студентки-медики
28 листопада відбулися фінальні змагання з волейболу серед студенток факультетів УжНУ в рамках 67-ї загальноуніверситетської спартакіади.

Передував їм груповий етап, який тривав протягом двох останніх тижнів. Команди були поділені на 4 групи, звідки до фіналу діставалися тільки переможці у своєму квартеті. Врешті четвірку найкращих склали представниці економічного і медичного факультетів та волейболістки природничо-гуманітарного коледжу й факультету здоров’я людини.

Під час гри

Як під час групової стадії, так і у фіналі для перемоги потрібно було обіграти суперників у двох партіях, що тривали до 15 очок. Ігри відбувалися за коловою системою, тобто команда повинна була зіграти з кожним суперником. Обов’язки головного судді змагань виконувала старший викладач кафедри фізичного виховання Ірина Сущенко.

З невідомих причин студентки коледжу на поєдинки фіналу не з’явилися, тому автоматично посіли 4-е місце.

Першими у фіналі зустрілися представниці факультету здоров’я людини та майбутні економістки: перемогу 2:0 відсвяткували дівчата спортивно-реабілітаційного підрозділу університету. Після невеликого відпочинку невдахи стартового поєдинку вийшли на матч проти медиків, де знову зазнали поразки з тим самим рахунком. Тож стало зрозуміло, що саме їм дістануться бронзові нагороди.

Зрозуміло, найцікавішим виявився фінальний двобій. Як і торік, у боротьбі за Кубок УжНУ зустрілися представниці факультету здоров’я людини і медичного підрозділу. Cтудентки факультету здоров’я людини завзято намагалися взяти реванш за минулорічну поразку, проте не судилося: медики перемогли 2:0 і вдруге поспіль забрали Кубок університету з волейболу на свій факультет.

Переможниці

Нагородження

Нагороджувала переможців і призерів головний суддя змагань Ірина Сущенко. У вітальному слові зауважила: «Приємно, що маємо сильних, красивих дівчат, які з гордістю і великим запалом відстоюють честь свого факультету, а згодом захищатимуть і спортивне реноме університету».

Пані головний суддя також висловила задоволення від високого рівня майстерності в іграх, а також подяку – за забезпечення сприятливих умов для проведення цих змагань.

Юрій Піясюк
Залишіть відповідь