30.11.2016

Ювілей Миколи Івановича Зимомрі

Поважний ювілей відзначає 30 листопада 2016 року Микола  Іванович Зимомря, відомий в Україні й за кордоном літературознавець, талановитий педагог, доктор філологічних наук, професор кафедри германських мов і перекладознавства Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка,Почесний доктор Ужгородського національного університету.

Дорогий Миколо Івановичу! Від колективу кафедри німецької філології факультету іноземної філології Ужгородського національного університету, в розбудову якого як завідувач кафедри німецької філології (1974 – 1979 рр.) Ви зробили вагомий внесок, прийміть щирі привітання зі славним ЮВІЛЕЄМ.

Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років у житті. За Вашими плечима багаторічний досвід і визнання.

Зичимо Вам подальших перемог і досягнень на професійній ниві, нових конструктивних ідей та мудрих рішень.

Хай довго й успішно продовжується Ваш творчий шлях, долаються нові наукові висоти! Нехай Ваша плідна праця буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов, а Ваша професійна майстерність та життєвий досвід слугують і надалі почесній і відповідальній справі – вихованню високопрофесійних фахівців і молодих науковців.

Козацького Вам здоров’я та невтомної творчої енергії. Нехай Вас надихають рідні, розуміють та підтримують колеги.

Бажаємо, щоб доля була багатою на сонячні промені ласки та благополуччя, а мир і злагода завжди панували у Вашому домі. Хай людська шана буде подякою Вам за плідну працю!

Нехай Вас Бог оберігає

Від зла, хвороби і журби,

Нехай Господь щедроти посилає

Сьогодні, завтра і завжди!

З роси і води Вам, дорогий Ювіляре

на многії і благії літа!

З повагою і вдячністю,

колектив кафедри німецької філології факультету іноземної філології