15.06.2017

Юридичний факультет Трнавського університету відзначив високою нагородою науковця УжНУ

13 червня у залі Collegium Novum юридичного факультету Трнавського університету (Словаччина) відбулося вручення пам’ятної медалі факультету директору НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин, заступнику декана юридичного факультету з міжнародних зв’язків, доценту Олександру Білашу (Архімандриту Євфросину).

Рішення про присудження медалі «за наукову співпрацю з юридичним факультетом Трнавського університету в Трнаві та внесок у сферу наукової та педагогічної діяльності» ужгородському науковцю було прийнято одноголосним рішенням Вченої ради та згідно декрету декана юридичного факультету.

Нагородження провели декан, доцент Андреа Олшовска та заступник декана, директор Інституту правових питань релігійної свободи, доктор Міхаела Моравчікова. Під час нагородження пані декан привітала доцента О. Білаша з нещодавнім життєвим ювілеєм та зазначила, що вже декілька років наші юридичні факультети, НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин УжНУ плідно співпрацюють у науковій сфері. Організовано три спільні міжнародні наукові конференції, які проходили у Трнаві, стажування викладачів УжНУ, виходять у світ спільні публікації, підготовлено документи щодо програми Еразмус+.

Доцент Олександр Білаш передав вітання від декана юридичного факультету УжНУ, професора Ярослава Лазура та подякував керівникам факультету і представникам Вченої ради за високу нагороду і висловив сподівання, що це лише початок співпраці і у майбутньому вона буде ще більш інтенсивною та плідною.