22.06.2016

Вітаємо з ювілеєм професора В'ячеслава Григоровича Кошечка!

22 червня 2016 року всесвітньовідомий і видатний вчений в галузі фізичної хімії, авторитетний керівник,  шанована і відома в Україні і далеко за її межами людина, віце-президент Національної академії наук України, директор Інституту фізичної хімії ім. Л.В.Писаржевського НАНУ, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії Українив галузі науки і техніки, академік НАНУ, лауреат премії ім. О.І. Бродського НАН України, лауреат Республіканської комсомольської премії ім. М. Островського в галузі науки та виробництва, заступник головного редактора журналу «Теоретическая и экспериментальная химия», член міжнародної наукової ради з управління Європейською науково-технічною програмою COST–29, доктор хімічних наук, професор В’ячеслав Григорович Кошечко святкує прекрасний життєвий ювілей - 70-річчя.

Шановний В'ячеславе Григоровичу! Ми цінуємо Ваш досвід, мудрість, доброту і людяність, шануємо як винятково порядну людину. І тому колективи ДВНЗ «Ужгородський національногоий університет», хімічного факультету та кафедри фізичної та колоїдної хімії УжНУ, студенти і друзі щиро вітаємо Вас з ювілеєм і бажаємо, щоб доля завжди була прихильною до Вас, а зроблене для людей добро повернулося сторицею! Хай кожен день Вашого життя буде багатим на радісні події і повниться добром, теплом, новими здобутками та щастям, а Ваші добрі справи примножують славу і процвітання вітчизняної науки, рідного вузу,  нашої держави, всього українського народу.

Сердечно вдячні Вам за те, що самовіддано ділитесь своїм невичерпним джерелом знань зі студентами, аспірантами, колегами в ім’я розвитку та кращого майбутнього нашої держави. Ваше терпіння, відданість і натхнення є хорошим прикладом для майбутнього покоління. Тож нехай Ваша праця буде винагороджена безмежним щастям, міцним здоров’ям, довголіттям, вдячністю вихованців і приносить Вам тільки задоволення. Бажаємо Вам добра і гармонії в душі, світлої долі, запалу, енергії, ентузіазму, родинного благополуччя і затишку, поваги і розуміння, щирої підтримки від друзів та колег!

З глибокою шаною, повагою і любов’ю колективи ДВНЗ «УжНУ» та хімічного факультету