30.12.2017

Вітання ректора УжНУ В.Смоланки з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, студенти, друзі!

Щиро вітаю Вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю, щоб ці свята наповнили Вас радістю, енергією, оптимізмом, надихали на добрі справи, давали поштовх новим звершенням!

Для нашого університету 2017 рік був сприятливим, ми маємо чимало досягнень, здобутків, наш виш по праву є одним з кращих не тільки в Карпатському регіоні, але й  в Україні. Це стало можливим завдяки нашій спільній праці, активності та цілеспрямованості. Все, чого ми досягли в році, що минає, буде сприяти нашим новим звершенням і перемогам. Тому бажаю вам зберігати бадьорість духу, віру у власні сили, бажання працювати і творити.

Нехай Новий 2018 рік реалізує всі ваші добрі задуми, стане роком нових перемог і приємних відкриттів, роком добрих людських відносин, тепла і радості. І нехай вас у всьому незмінно супроводжує успіх!

Ректор УжНУ Володимир Смоланка