23.08.2017

Вітання ректора Ужгородського національного університету до Дня Незалежності України!

Щиро вітаю Вас з найвизначнішим національним святом – Днем  Незалежності України!

За 26 років наша Батьківщина зробила значний поступ у своєму розвитку, та найбільшим здобутком стало формування нового покоління, закоханого у свій край, яке прагне якісно нового життя, хоче будувати європейське майбутнє України, пише її новітню історію.

У день всенародного свята молимося, щоб Господь оберігав Україну, її героїчний народ, усіх нас. Щастя Вам, Вашим родинам, успіхів на благодатній ниві виховання та освіти нового покоління українців!

Слава Україні! Героям Слава!

Ректор Ужгородського національного університету      Володимир Смоланка