13.06.2016

Відеопрезентація Ужгородського університету

16 жовтня, на святкуванні 70-річчя УжНУ відбувся показ відео-презентації, присвяченої університетові. Підготовчі роботи та власне зйомки відеокліпу тривали з серпня по жовтень 2015 року. До знімального процесу було залучено більше сотні людей - працівників університету, студентів, аспірантів.

Режисер, викладач кафедри журналістики Іван Бабущак розповідає: "Нашим завданням було зробити відео - подарунок університету. Ми хотіли показати життя в ньому динамічним та молодим. За нашим переконанням, воно сприятиме формуванню позитивного іміджу вишу". У відео представлена наукова, освітня робота студентів та викладачів, унікальні експонати, які зберігаються в музеях університету, спортивні досягнення та дозвілля студентів УжНУ.