29.08.2017

В УжНУ засідала Вчена рада. Наступне – урочисте засідання – 31 серпня

У вівторок, 29 серпня, в ректораті Ужгородського національного університету відбулося чергове засідання Вченої ради, де обговорили низку важливих питань та внесли зміни до Правил прийому на новий навчальний рік.

Першим заслухали проректора з наукової роботи Ігоря Студеняка, який інформував про списки проектів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених, а також про атестацію наукової роботи стипендіатів Кабінету Міністрів України.

«Міністерство освіти оголосило новий конкурс для молодих учених, який радо підтримав наш університет і оголосив перший етап його проведення. Учора  на засіданні конкурсної комісії було затверджено десять проектів, які можуть виконуватися молодими вченими коштом державного бюджету. Конкурсна комісія відзначає, що проекти є надзвичайно цікавими, мають наукову новизну та практичну цінність. Саме тому рекомендуються до затвердження на другий етап відповідного конкурсу» - зазначив проректор І.Студеняк

Також на засіданні Вченою радою були розглянуті, зокрема, питання надання творчих відпусток для написання кандидатських робіт, рекомендації до друку монографії, вступу в докторантуру, затвердження тем наукових досліджень і ряд інших питань.

Останнім пунктом порядку денного стало внесення змін до Правил прийому в університет на 2017/18 рік, про що інформував відповідальний секретар Приймальної комісії УжНУ Петро Горват.

«Є потреба у продовженні прийому заяв від студентів, оскільки в університеті проводилися вступні випробування в магістратуру з правознавства за технологією ЗНО, які були зміщені в часі. Через це є чимало звернень від вступників із проханням продовжити прийом документів у магістратуру, а також на заочну форму «бакалаврату» на основі молодшого спеціаліста до 15 вересня» - зазначив Петро Петрович.

На завершення ректор університету Володимир Смоланка запросив усіх на урочисте розширене засідання Вченої ради з нагоди початку нового навчального року, яке відбудеться 31 серпня о 10:00.

Інформаційно-видавничий центр УжНУ
       Фото: Ксенія Шокіна