10.01.2017

В УжНУ відбулось спільне засідання Вченої ради та Конференції трудового колективу

Сьогодні у Великій залі ректорату відбулось спільне засідання Вченої ради та Конференції трудового колективу Ужгородського національного університету, участь в якому взяли ректор вишу Володимир Смоланка, проректори, члени Вченої ради та представники факультетів. Усього присутніми були 303 делегати з 400.

Розпочали конференцію урочисто. Учасники студії вокалу  «Solo mio» привітали присутніх з новорічно-різдвяними святами та виконали декілька колядок, чим налаштували присутніх на святкову атмосферу. Перед початком засідання ректор УжНУ професор Володимир Смоланка виконав приємну місію – нагородив декількох працівників вишу грамотами та подяками. Грамотою нагороджено начальника науково-дослідної частини Ірину Грабову, оголошено подяки завідувачу кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Степанові Попу та професору кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Богдану Булеці.

Після офіційного відкриття учасники конференції розпочали роботу відповідно до порядку денного. Першим заслухали звіт ректора, який проаналізував багатогранну минулорічну діяльність університету. Володимир Смоланка доповідав про  кадрове забезпечення освітньої та наукової діяльності, освітню, наукову, науково-дослідну та міжнародну діяльність, виховну роботу та студентське самоврядування. Окремим і дуже важливим розділом звіту була фінансова та адміністративно-господарська діяльність вишу.

Запрошений до слова декан фізичного факультету Володимир Лазур зазначив, що звіт ректора яскраво демонструє успіхи та досягнення ужгородського вишу у минулому році. «Без підтримки керівництва вишу, і особистої підтримки ректора, факультети нашого університету не могли б похвалитися такими результатами. Тому необхідно відзначити проведену роботу. Вважаю роботу ректора за 2016 рік задовільною, і прошу підтримати колектив фізичного факультету за це рішення».

«Підсумовуючи рік, що минув, не можна не акцентувати увагу на створенні нового факультету – медичного факультету №2, на якому навчання ведеться іноземною мовою. За час його функціонування можна стверджувати, що рішення про його створення було обґрунтоване, виважене та правильне. Так, ми зустрічаємо на своєму шляху багато труднощів, але завдяки злагодженій роботі ректорату, медичного факультету та нашого колективу ми успішно з ними боремося . На своєму факультеті ми постійно відчуваємо підтримку з боку ректорату, і особисто ректора. Тільки за останній час було закуплено сучасний комп’ютерний клас та обладнано класи для практичного навчання студентів» - зазначив декан медичного факультету №2 Василь Калій. Який також подякував ректору та закликав усіх до визнання звіту ректора задовільним.

Запрошена до слова голова Ради молодих вчених Тетяна Малаховська зазначила, що за останній період науковий потенціал вишу значно зріс. Студенти університету щорічно беруть участь у здобутті міжнародних грантів, а у 2016 році здобули  грант президента України.

Окрім звіту ректора Конференцією трудового колективу було обрано нових представників до складу Вченої ради УжНУ серед викладачів та студентів, погоджено  проект Статуту у новій редакції з розглядом усіх внесених змін та голосуванням.

Після завершення засідання Володимир Смоланка та проректори провели прес-конференцію, на якій детально розповіли про плани на новий рік та відповіли на численні запитання журналістів.

Вероніка Кобаль,

Прес-служба УжНУ