20.10.2015

В УжНУ презентували науково-популярну стрічку, присвячену науковцеві – гордості вишу

16 жовтня у великому залі ректорату зібралися викладачі та студенти філфаку, випускники факультету різних років, працівники інших структурних підрозділів УжНУ, учні ужгородських шкіл.

Завітали й випускники філфаку Василь Густі, очільник Закарпатської письменницької організації, Наталя Ребрик, проректор ЗХІ, Іван Ребрик, директор видавництва «Ґражда», Єлизавета Барань, доцент Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ, працівники Наукової бібліотеки УжНУ, Іван Німчук, брат професора Василя Німчука, та його донькаМирослава Іванівна, теж випускники нашого вишу.

Творчий колектив, який складається з уже колишніх студентів відділення журналістики та викладачів кафедр журналістики й української мови, презентував науково-популярний фільм «Вимір справжности», присвячений Василеві Васильовичу Німчуку, одному із найвидатніших сучасних українських мовознавців, члену-кореспонденту НАН України, завідувачу відділу історії та граматики Інституту української мови Національної академії наук України.

Більше - на сайті Медіацентру УжНУ.