В УжНУ дискутували про комунальне забезпечення енергією та громадський міський транспорт

За участі іноземних гостей, представників міста побратима Ужгорода Дармштадту в Ужгородському національному університеті відбулася зустріч у форматі круглого столу на тему «Завдання та цілі комунального забезпечення енергією та громадського міського транспорту на прикладі міста-партнера Дармштадту». Фахівців з Німеччини у стінах Університету вітали заступник міського голови Олександр Білак та проректор Мирослава Лендьел, яка зауважила, що такі зустрічі є  актуальними з огляду на інтенсивний розвиток співпраці нашого університету з німецькими вишами   та можливості участі у спільних проектах.

В дискусії взяли участь представники  муніципалітету міста Дармштадт та компаній ENTEGA, HEAGMobilo,EAD, які саме здійснили робочий візит до нашого міста.

Досвідом ділилися представники муніціпалітету м. Дармштадт Др. Молтер та  Горст Блехшмідт. Один із провідних керівників підприємства ENTEGA Міхаель Ортманнс представив доповідь про енергетичну економіку Дармштадту.Також пані Сільке Раутенберг, яка представляє HEAG mobilo, розповіла про особливості функціонування міського громадського транспорту.

Зі студентами біологами відбулася окрема зустріч інженера-еколога з Дармштадту Біргіт Журдан Мюнк, яка розповіла про важливість проблеми захисту навколишнього середовища та управління відходами.