30.10.2017

В Ужгородському національному університеті готують бакалаврів за спеціальністю публічне управління та адміністрування.

Відповідно до рішення Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 25 травня 2017 року в ДВНЗ «Ужгородський національний університет» на кафедрі політології і державного управління факультету суспільних наук здійснюватиметься підготовка здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у галузі знань 28 – Публічне управління та адміністрування за спеціальністю 281 – Публічне управління та адміністрування.

Бакалавр з публічного управління та адміністрування може працювати в органах державної виконавчої влади, місцевого і регіонального самоврядування, інших публічних структурах, наукових і дослідницьких центрах.

По завершенні навчання випускники мають можливість продовжити навчання на кафедрі за магістерською програмою зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Зарахування проводиться на загальних умовах вступу за результатами конкурсу сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь (ЗНО) з предметів:

1. Українська мова і література;

2. Математика;

3. Англійська мова / Історія України.

Адреса: 88020, м.Ужгород, вул. Університетська 14, к. 202.

тел.: 0502057618; 0506052671

За інформацією факультету суспільних наук