УжНУ взяв участь в роботі «Ярмарку кар'єри»

Ужгородський національний університет взяв участь у «Ярмарку кар'єри», що відбувся 20 квітня у міському центрі зайнятості. В рамках заходу студенти і випускники мали змогу ближче познайомитися з організаціями й отримати перший досвід спілкування з роботодавцями, дізнатися про умови стажування і працевлаштування. Роботодавці, в свою чергу, мали змогу поповнити базу кандидатів із числа студентів і випускників, провести презентацію компанії, надати інформацію про можливі стажування та вакансії постійної й тимчасової роботи.

Керівник відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників університету Ганна Глухова розповідає: «Вибір майбутньої професії – це один з найскладніших і найважливіших кроків у житті молодої людини. Важливо правильно обрати фах серед великої кількості пропозицій. Наша мета - укріплення співпраці з державною службою зайнятості, налагодження контактів з роботодавцями, установами, підприємствами та організаціями. Також ми вивчаємо ринок праці, які спеціальності є актуальними. Важливим елементом нашої роботи є налагодження відносин роботодавців зі студентами, організація зустрічей між ними».

В рамках «Ярмарку кар'єри» представники УжНУ презентували університет, проводили консультаційні бесіди з абітурієнтами, а також взяли участь у роботі круглого столу «Будуй кар’єру в Україні».

Інформаційно-видавничий центр УжНУ