01.09.2016

УжНУ влаштував для першокурсників вечір, який запам’ятається надовго!

Перше вересня – свято різних відтінків, і викликає у кожного свої емоції. Але Ужгородський національний університет зумів додати цьому святу енергії та позитивних емоцій. Саме для першокурсників, які тільки входять у нове життя, вчора відбувся концерт під назвою «Давайте познайомимось».

О 18 годині біля головного корпусу УжНУ було не надто людно, та за півгодини ситуація кардинально змінилась. Студенти жваво підходили до змонтованої сцени – і почалось «знайомство». Для першокурсників цьогорічна програма була неймовірно насиченою, адже організатори підготували виступи вокалістів, гуртів, танцюристів та навіть майстер-клас з середньовічних танців.

Першими привітати студентів з Днем знань вийшов дует Уляни Донецької та Валентини Козлової, які виконали пісню «Україна». Наступною на сцену піднялась учениця ЗОШ №12 Софія Фабіан, з піснею «Україночка».

Далі на сцені «запалювали» Вероніка Станчак та «Дім історичного танцю і гри Тартан». Вони розважали присутніх не тільки власним виконанням, але й майстер-класом, до якого змогли долучитись всі бажаючі. Зробивши коло, студенти разом з учасницями вчились середньовічного танцю, чи хоча б базовим рухам.

Ведучим вечора був випускник фізичного факультету Іван Граб, який зумів не тільки розрухати наразі ще сором’язливих першокурсників, але й підтримував піднесену атмосферу протягом всього концерту. Жарти, розіграші, і купа подарунків – все це додало вечору легкості і невимушеності.

Анастасія Звонар та Вікторія Магнець

Анастасія Звонар, студентка 1 курсу: «Сьогоднішня  атмосфера мені дуже подобається. Енергія так і переповнює. На жаль, я поки дуже мало кого знаю, але вечір ще попереду».

Вікторя Магнець, студентка 1 курсу: «Мені дуже тут подобається, особливо класний ведучий. Дуже добре, що нас вчили танцю, і я з великим задоволенням провела час. Тут присутні дуже багато моїх однокласників, які теж поступили в УжНУ, тож ми разом святкуємо».

Олександр Єдінак, студент 4 курсу: «Чесно кажучи я прийшов заради концертної програми, адже сьогодні тут виступають і мої знайомі, і просто хороші гурти Ужгорода. Найбільше поки сподобалась Марина Кушнір, з біофаку, під її пісні я навіть підтанцьовував».

Варто відзначити, що в концертні програмі крім запрошених гуртів та виконавців, також брали участь студенти старших курсів, або випускники УжНУ. Драйвові гурти «Sweet Orlando», Чаламада, This Is Madonna,  Forbidden Wish, Станція Л. стали чудовою енергетичною базою цього вечора.

Між виступами першокурсників розважав ведучий, який влаштовував різні конкурси та роздавав переможцям подарунки. Призами були квитки до нічного клубу «Максімус», сертифікат на відвідини спортклубу, та філіжанка  з емблемою університету. Та на цьому подарунки не закінчувались, - головний приз вручив ректор університету Володимир Смоланка за найбільшу кількість «селфі» з емблемою університету.

Протягом вечора зі сцени звучали англійські, французькі та болгарські пісні. Уляна Донецька, студентка Ужгородського коледжу культури і мистецтв, виконала хіт «It`s a new day, it’s a new life», а учасниця вокальної студії «Соло міо» Валентина Козлова зачарувала виконанням пісні, що стала головною темою культового фільму про Джеймса Бонда – «Writing’s on the Wall».

Цьогорічне свято Дня знань студенти УжНУ запам’ятають надовго. Організаторам вдалось «запалити» присутніх та подарувати неймовірні вражання. Святкування вкотре показало, що УжНУ піклується про дозвілля своїх студентів, а головне, робить це якісно. Нам залишається тільки побажати вчорашнім абітурієнтам, які влилися у наш виш, сил на новий навчальний рік, та нагадати гасло святкового вечора: «УжНУ!» - «Ура!».

Вероніка Кобаль, прес-служба УжНУ