20.10.2017

УжНУ відкритий до світу (відео)

До Дня народження Ужгородського національного університету Медіацентр УжНУ у співпраці зі своїм куратором – професором Мирославою Лендьел – підготував новий презентаційний ролик.

Участь у зйомках взяли 12 студентів медичного факультету-2 (Абрахам Інносент з Нігерії, Рамеш Говсалія, Гуркірат Сінгх Брар, Сумант Кумар Сінгх, Харманджот Сінгх, Хуквам Сінгх, Сонам Чаудхарі, Ішабен Качхія, Вамаксі Пател, Пурва Упадхйай, Рійа Джонсон з Індії та Сабасі Гайе з Гамбії), а також Кьяра Константино та Еллена Поцца з Італії, які вивчають в УжНУ мови, та двоє іноземних лекторів, які викладають на філологічному факультеті: пан Матей Масарик зі Словацької Республіки та пані Петра Зламана з Чеської Республіки.
18 жовтня ролик презентували на урочистому розширеному засіданні Вченої ради УжНУ.