07.05.2014

Укладено чергову міжнародну угоду з університетом Македонії

На основі налагодженої співпраці та попередніх домовленостей завідувача кафедри туристичної інфраструктури та сервісу, проректора Федора Шандора Ужгородський національний університет підписав міжнародну угоду з Університетом Святих Кирила і Мефодія в Скоп’є.

Університет Кирила і Мефодія є  провідним вищим навчальним закладом  Республіки Македонії, до складу якого входять 23 факультети та 10 наукових інститутів.

Співробітництво з цим вузом є важливим для встановлення міжнародних контактів УжНУ в Македонії. Договір передбачає багатосторонню співпрацю між вишами, що спрямована насамперед на розвиток  спільних навчальних  та дослідницьких проектів. Важливе значення мають також прямі контакти та співпраця між факультетами та науково-дослідницькими центрами. Угода розширить  можливості професорсько-викладацького колективу та студентів обмінюватися досвідом, організовувати стажування та проводити спільні науково-практичні конференції. З підписанням Угоди Ужгородський національний університет  зміцнює  міжнародні зв’язки  у Південно-Східній Європі.

Відділ міжнародних зв’язків та грантової роботи