23.06.2017

У «Майстерні міста» презентували Ужгородський національний університет

На набережній Незалежності триває акція «Майстерня міста». У четвер, 22 червня, всяк охочий мав можливість послухати цікаві лекції від ужнівців та переконатися: наш виш і справді передовий.

«Основна мета «Майстерні» — почути про проблеми міста, дізнатися про цікаві ініціативи від самих ужгородців, — розповідає організатор акції Маріанна Собран. – Університет представлений тут з метою популяризації своїх факультетів. Маємо показати і молоді, і батькам, що УжНУ розвивається. Коли молодь розповідає молоді у неформальній обстановці про те, чого і як вона навчається, можна досягти більшого результату, ніж заявами, зборами чи профорієнтаціями у офіційній атмосфері»

Окрім ознайомчої інформації про університет та його підрозділи, цікаві прослухали три лекції: від представників хімічного, математичного та факультету інформаційних технологій.

Детальніше про подію - на сайті медіацентру УжНУ