Тиждень студентської дружби в УжНУ відкрито

Тиждень студентської дружби в УжНУ  відкрито

У понеділок, 14-го травня, на спортивному майданчику Ужгородського національного університету, у рамках фестивалю Тиждень студентської дружби, відбулися змагання з міні-футболу та баскетболу. Участь у фестивалі взяло 13  команд з різних факультетів вишу, у складі яких виступають українці, угорці та представники країн Африки.

бронзові призери - команда юридичного факультету

Організували захід УжНУ спільно із Закарпатським угорськомовним товариством студентів та молодих дослідників (ЗУТСМД). Одним з організаторів спортивного дійства був представник ЗУТСМД  Віктор Макушин. За словами пана Віктора, спортивні змагання насичують студентське життя цікавими подіями і незабутніми яскравими враженнями. «Такі акції відбуваються щорічно, тому для нас це стало вже певною традицією. Нині 4-тий раз ми збираємося величезною студентською сім’єю, щоб відпочити та провести час. Студенти змагатимуться протягом трьох днів у різних дисциплінах, зокрема таких як: футбол, волейбол, баскетбол, пінг-понг та крикет», – повідомив Віктор Макушин.

За результатами ігор перше місце по міні-футболу виборола команда медичного факультету «Egypt from Africa», а перемогу з баскетболу одержали «Басейн Нігерія».

У вівторок, 15 травня, відбувся турнір з настільного тенісу. За перемогу боролися 7 студентів з різних факультетів. За результатами змагань перше місце виборов Владислав Ребрик, другу сходинку посіла Яна Костевич, на третьому ж місці – Жолт Нодь.

Наступним на черзі було протистояння з волейболу, яке відбулося у середу, 16 травня, у якому взяло участь 5 команд. «Золото» виборола команда медичного факультету «Скальпель», «срібним» призером стали  «Райдуга», а «бронза» дісталася команді «Індія Тім В». Незважаючи на запеклу боротьбу учасники змагань отримали масу задоволення та гарний настрій.

Максим Грежинець,

Інформаційно-видавничий центр УжНУ