09.04.2018

Студентка-рекламістка з відділення журналістики УжНУ перемогла на Всеукраїнській олімпіаді у Дніпрі

Цьогорічне «золото» Аліни Кирилової у загальноукраїнському конкурсі рекламістів і піарників продовжило торішній трімф нашої ж Анастасії Нечипорук, що засвідчує добрий рівень підготовки майбутніх працівників засобів масової комунікації на відділенні журналістики Ужгородського університету.

УжНУ представляли студентки відділення журналістики Аліна Кирилова, Катерина Кузьміна, Ольга Богославська та Ольга Брайлян. Супроводжував і підтримував дівчат доцент кафедри журналістики УжНУ Володимир Тарасюк.

Тішить, що наймолодша учасниця ужнівської команди – другокурсниця Аліна Кирилова – виборола перше місце зі спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю», обійшовши 25 представників вітчизняних вишів! До того ж набрала максимальну кількість балів за творче завдання – 140.

Радує і те, що й інші конкурсантки від Ужгородського університету продемонстрували хороші результати – всі троє увійшли до десятки найкращих. До слова, змагалося 40 майбутніх журналістів із різних куточків України.

Детальніше - на сайті Медіацентру