19.12.2016

Студенти УжНУ із подарунками навідали школу-інтернат

Минулого тижня студенти Ужгородського національного університету навідали вихованців Берегівської школи-інтернату. Студенти привезли малечі безліч солодощів, гостинців та подарували купу святкових емоцій.

Поїздка відбулась за ініціативи профспілки ужгородського вишу і була приурочена до Дня святого Миколая. Як зазначає голова студентської профспілки Ростислав Головчанський, поїздки такого типу для студентів не дивина. «Відвідини інтернатів відбуваються регулярно, а особливо перед святами. Ми прагнемо подарувати дітям трішки свята і передноворічних емоцій, а також просто приділити їм свою увагу».

Загалом студенти потішили 78 вихованців школи-інтернату та й самі отримали купу емоцій. «Море вражень та океан позитивних емоцій. Це круто, коли ти приходиш до діточок, проводиш з ними час. Особливо приємно, коли у маленьких перлинок загораються оченята, які випромінюють радість, вдячність та любов. Особисто я отримала досить великий заряд енергії та духовної насолоди» - ділиться враженнями Катерина Ратушняк.

Майже сотня дітей напередодні Дня святого Миколая змогла поласувати солодощами та провести час у приємній компанії студентів. Організатори зазначають, що кожного разу учасники поїздки повертаються розчуленими та емоційними, кожен з них усвідомлює важливість їх візиту. Студенти ужгородського вишу розуміють значення добра, і готові ділитися цим з іншими.

Вероніка Кобаль,

Прес-служба УжНУ