Студенти ФМЕВ матимуть можливість проходити практику в ООН

Декан факультету міжнародних економічних відносин, д.п.н., професор Палінчак Микола Михайлович зустрівся з заступником Постійного представника України в Організації Об’єднаних Націй Андрієм Цимбалюком.

Під час зустрічі Андрій Цимбалюк розповів про особливості роботи Тимчасової місії в ООН та звернув увагу на те, що одним з найбільш важливих підтверджень визнання авторитету і ролі нашої держави на міжнародній арені стало обрання України до складу непостійних членів Ради Безпеки ООН на період 2016–2017 рр.

В рамках зустрічі обговорили також про нові можливості для студентів факультету міжнародних економічних відносин, які в майбутньому зможуть приймати участь у міжнародних конференція ООН, та безпосередньо проходити практику в ООН.