06.03.2017

Студент факультету здоров'я та фізичного виховання повернувся з етапу Кубку світу з фехтування на візках виборовши “срібло”

Днями, а саме 17-19 лютого 2017 року в м.Егер (Угорщина), відбувся етап Кубоку світу з фехтування на візках, який виявився вдалим для спортсменів команди збірної України, до складу якої входив студент першого курсу факультету здоров’я та фізичного виховання ДВНЗ “УжНУ” Максим Магула, де посів друге місце у шпазі (клас А) поступившись спортсмену збірної Росії.

Варто відзначити, що ця нагорода стала першою в кар’єрі Максима на міжнародному рівні, та користуючись нагодою хочемо побажати не зупинятись на досягнутому і впевнено йти до нових перемог! Адже Максим є успішним студентом, який приймає активну участь у житті факультету, є позитивною і хорошою людиною.

Тренером молодого спортсмена є викладач кафедри фізичного виховання   Емілія Мадяр-Фазекаш