Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студенти-географи стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

УжНУ гідно представили четвертокурсник геофаку Олександр Середяк та п’ятикурсник Олександр Созанський

0 669
Нещодавно на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Географічні науки».

Олександр Созанський та Олександр Середяк

Конкурс проводиться щороку під егідою МОН України. У ньому мають право брати участь студенти всіх вищих навчальних закладів країни. Авторів кращих робіт галузева конкурсна комісія запросила на підсумкову науково-практичну конференцію, де і визначилися переможці за результатами захисту. Серед них і студенти УжНУ – четвертокурсник Олександр Середяк та п’ятикурсник Олександр Созанський, які гідно представили свій виш.

«Я написав наукову роботу, пройшов конкурсний відбір і поїхав у Мелітопольський університет її захищати. Ми провели в цьому місті аж три дні. Нас там добре прийняли. Загалом було представлено 14 вишів, тому в мене з’явилося багато нових знайомств. Мені вручили заохочувальний диплом у номінації «За актуальність дослідження».

«Крім навчальної програми, була також і розважальна, у рамках якої ми поїхали до Азовського моря, яке нас не дуже радо зустріло, оскільки того дня було страшенно вітряно. Незважаючи на те, що дорога дуже втомила (їхали близько 30 годин), ми залишилися  задоволеними поїздкою та своєю участю в конференції», – розповів Олександр Середяк.

Олександр Созанський виступав з темою «Підземні води Карпатського регіону: сучасний стан та перспективи використання», за захист якої йому вручили диплом у номінації  «Найкращий методологічний підхід до розв’язання проблеми».

Студент-географ також поділився, що конференція у Мелітополі була добре організованою та підготовленою: крім Азовського моря, відвідали ще й Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна могила», Мелітопольський краєзнавчий музей, а також фінал закритої ліги КВК МДПУ імені Богдана Хмельницького, а також познайомилися з містом.

«Враження від проведеного часу просто неймовірні, особливо від людей, з якими вдалося познайомитися», – зауважив п’ятикурсник.

Віра Лабич,
фото Олександра Созанського та Сергія Пачева