Літня виробнича практика на стоматологічному факультеті пройшла на відмінно!

З 11 по 15 вересня на стоматологічному факультеті пройшов захист літньої виробничої практики студенів 3-го та 4-го курсів, які на протязі липня проходили практику: 3 курс – з «Профілактики стоматологічних захворювань» (керівник практики – проф. Казакова Р.В. та «Терапевтичної стоматології» (керівник практики – доц. Добровольська М.К.), а також студенти 4-го курсу з «Терапевтичної стоматології» (керівник практики – доц. Петер Джупа) і «Ортопедичної стоматології» (керівник практики – доц. Кенюк А.Т.). Виробничу практику студенти проходили на базі Університетської стоматологічної поліклініки, в стоматологічних відділеннях центральних районних лікарень та приватних стоматологічних кабінетах по місцю проживання.

З 6 по 20 серпня студенти нашого факультету мали можливість пройти виробничу практику на базі клініки “Петрамед” у м. Чадца, Словаччина. Впродовж двох тижнів 10 студентів нашого факультету а також 10 студентів із АСС разом відвідували різні відділення клініки. Практика проходила у дві зміни. Перша з 6.00 до 13.00, друга зміна з 13.00 до 20.00. В ході практики студенти мали можливість ознайомитися з передовими технологіями, що використовуються в клініці, відвідати кабінети різноманітного профілю (терапевтичний, ортопедичний, ортодонтичний, хірургічний, кабінет дентальної гігієни, зубо-технічну лабораторію та ін.)На власні очі могли побачити як в практичне застосування впроваджуються інновації (використання інтраорального сканера, мікроскопа, СAD CAM технології та багато іншого). Мали можливість поспілкуватися з лікарями, обговорити з ними різноманітні питання, а також в зуботехнічній лабораторії попрацювати практично. На вихідних Петером Джупою, власником поліклініки, була організована екскурсія в Братіславу, де побували в Братіславському граді, а також не пропустили чудову нагоду шопінгу в центрі міста.

А на наступний день студенти мали змогу побувати у Відні. Відвідати Stadtapark, королівську резиденцію Hofburg, собор Св. Стефана, погуляти мальовничими вуличками цієї прекрасної столиці та цікаво провести час. Також студенти відвідали чеське місто Острава, яке славиться своїм відомим пивоварним заводом Ostravar.

Завідуючі кафедр терапевтичної (доц. Добровольська М.К.), дитячої (доц. Мельник В.С.) та ортопедичної стоматології (доц. Костенко С.Б.) залишилися задоволеними результатами набутих практичних навиків студентами стоматологічного факультету.

Колектив стоматологічного факультету