31.08.2017

Ректор УжНУ звітував за минулий рік перед Вченою радою

У четвер, 31 серпня, відбулося урочисте розширене засідання Вченої ради Ужгородського національного університету. Основною темою стала доповідь ректора університету про підсумки роботи УжНУ у 2016/17 році.

Розпочали урочисте засідання традиційно – виконанням Гімну та молитви за Україну університетською чоловічою капелою «Боян». Опісля, ректор університету Володимир Смоланка доповідав про тенденцію щорічного збільшення студентів та оприлюднив попередні результати цьогорічного зарахування до вишу, зміни в організаційно-управлінській структурі та чимало іншого.

«Хотів би привітати вас з початком нового навчального року. Сподіваюся, що той піднесений настрій, який є у вас зараз, ви утримаєте і він забезпечить наші подальші успіхи та прогрес університету. Те, що я сьогодні представлю, той успіх якого ми досягли за минулий рік – це кропітка праця кожного з нас. Протягом декількох років наш виш успішно закріпився в рейтингу двадцяти кращих в Україні - це є свідченням того як ми працюємо, і це дуже почесно. Ми не спринтери, ми не стаєри – ми марафонці. І ми працюємо на стратегію».

Особливу увагу ректор вишу звернув на фінансове забезпечення університету. Володимир Смоланка наголосив, що виш чимало коштів витрачає на капітальні та поточні ремонти, покращення матеріальних та побутових умов студентів. Однак, завдяки  депозитному вкладенню та ефективному руху в напрямку енергоощадження – університет мав можливість збільшити виплати з матеріального забезпечення, надавати надбавки працівникам, та вчасно виплачувати заробітні плати та стипендії. Детальніше з доповіддю ректора можна ознайомитися за покликанням.

Опісля ректор вишу вручив атестати про присвоєння вчених звань. Так, декану стоматологічного факультету Євгену Костенко наказом Міністерства освіти і науки України присвоєно звання професора, а докторанту фізичного факультету Антону Когутичу присвоєно звання старшого дослідника за спеціальністю фізика та астрономія.

Декан біологічного факультету Ярослава Гасинець, декан факультету здоров’я та фізичного виховання Іван Миронюк, голова профспілкової організації студентів та аспірантів УжНУ Ростислав Головчанський, професор юридичного факультету Василь Ярема підтримали Володимира Смоланку та зазначили, що минулий рік був неймовірно плідним для розвитку університету, а наступний обіцяє бути ще більш насиченим та продуктивним.

Звіт про діяльність університету торік, відтак і роботу ректора Володимира Смоланки, присутні визнали задовільною, а на завершення засідання члени Вченої ради затвердили план роботи на новий навчальний період.