24.07.2017

Проміжні результати вступної кампанії: рекомендовано до зарахування перших вступників до коледжу, а кількість заяв до університету перевищила 15 тисяч

Проміжні результати вступної кампанії: рекомендовано до зарахування перших
вступників до коледжу, а кількість заяв до університету перевищила 15 тисяч

У понеділок вранці відбулося чергове засідання Приймальної комісії Ужгородського національного університету, на якому члени комісії розглянули низку важливих робочих питань. Зокрема, затвердили протоколи співбесід та апеляцій, середні бали атестатів і дипломів вступників, проголосували за допуск абітурієнтів до участі в конкурсі і до вступних випробувань. Також ухвалили рішення про порядок проведення додаткових вступних випробувань і про допуск окремих категорій вступників до вступних випробувань.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват поінформував про хід подачі електронних заяв абітурієнтів. Станом на 11 годину ранку, згідно з даними Єдиної бази, до УжНУ подано вже 15 тисяч 383 заяви вступників. Лідером за кількістю охочих вступити на навчання залишається медичний факультет, далі в умовному рейтингу популярності – юридичний, факультет історії і міжнародних відносин, іноземної філології, туризму та міжнародних комунікацій, факультет суспільних наук.

Також Приймальна комісія затвердила рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ». Вступники, прізвища котрих затверджені Приймальною комісією, вже можуть подавати документи на зарахування.

Ще одне питання порядку денного засідання Приймальної комісії – розподіл фіксованих обсягів державного замовлення, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 1076 від 21 липня 2017 року "Про затвердження обсягу державного замовлення на прийом та випуск фахівців з вищою освітою для вищих навчальних закладів та робітничих кадрів для професійно-технічних навчальних закладів у 2017 році, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України". Члени Приймальної комісії УжНУ проголосували за орієнтовний розподіл цих обсягів прийому за державним замовленням (всього 524 місця) між факультетами університету.