04.03.2017

Профорієнтаційна робота факультету іноземної філології

4 березня 2017 року у рамках профорієнтаційної роботи викладачі факультету іноземної філології відвідали декілька шкіл Тячівського та Рахівського району з румунською мовою навчання де зустрілися з випускниками. Це такі школи: Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ст., Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст., румуномовний ліцей с.Солотвино та Середньоводянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Окрім спеціальностей факультету (англійська, французька, німецька, румунська філологія) учнів було ознайомлено з іншими факультетами та спеціальностями, які функціонують в УжНУ.
Були продемонстровані відеоролики про університет, роздані газети "Погляд" з інформацією про факультети та спеціальності, а учасникам обласних олімпіад вручені запрошення на навчання від ректора вузу. Учні отримали відповіді на всі запитання, які їх цікавили.