Презентація Аналітичної доповіді Національного інституту стратегічних досліджень «Безпекові виміри освітньої політики: світовий досвід і українські реалії»

6 жовтня викладачі та студенти факультету історї та міжнародних відносин відвідали презентацію Аналітичної доповіді Національного інституту стратегічних досліджень «Безпекові виміри освітньої політики: світовий досвід і українські реалії».

Презентувала доповідь Тетяна Черненко – зав. відділу гуманітарної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень.

Під час презентації були висвітлені питання стосовно української освіти, загроз із якими вона стикається, а також її позитивних сторін. Були продемонстровані дані щодо конкурентоспроможності української освіти у світі.

Ще перед початком доповіді Тетяна Черненко наголосила: "В Україні пріоритетом має стати системна розбудова сектору гуманітарної безпеки".

Ознайомитись із електронною версією аналітичної доповіді, що розміщена на сайті НІСД, можна за посиланням: http://www.niss.gov.ua/content/articles/files/Osvita_Bezpeka-40c41.pdf

По завершенню презентації Тетяна Черненко відповіла на декілька питань, пов'язаних із українською системою освіти, а саме: зі станом вищої освіти, необхідністю введення ЗНО та статею 7 нової освітньої реформи.

Діана Вишнева