24.07.2017

Літня практика студентів-туризмознавців на Анталійському узбережжі

В рамках розвитку міжнародних зв’язків керівництво УжНУ та факультету туризму та міжнародних комунікацій сприяє збільшенню кількості баз практик за кордоном та підтримує студентів у проходженні ними міжнародного стажування. З метою підвищення ефективності міжнародної співпраці УжНУ та якості практичної підготовки фахівців-туризмознавців 27 лютого 2017 року підписано Договір про співпрацю між: Ужгородським національним університетом та туристичною компанією «SARPEDON TRAVEL» (Турецька Республіка). Фахове стажування та практична підготовка студентів у сфері туризму та готельно-ресторанної справи надає можливість отримати практичний досвід роботи в закордонних організаціях та міжнародній команді, розвинути різноманітні персональні навички, удосконалити знання іноземних мов, що формує суттєві конкурентні переваги майбутніх випускників на ринку праці та дає можливість вдало працевлаштуватися за фахом після закінчення навчання.

«Приїхавши до Туреччини, ми всі були вражені: неймовірна природа, смачна їжа, і найголовніше дуже тепло, чого нам бракувало вдома. Нас дуже мило і привітно зустріли. Після чого почалось навчання. Ми кожного дня старанно відвідували тренінги та семінари. Від чого й самі були у захваті, бо разом з тим і відпочивали. Керівництво – дуже хороші люди, які ставляться до кожного з розумінням та турботою. Одним словом: нам пощастило, що ми  маємо таку унікальну можливість набиратися досвіду своєї майбутньої професії за кордоном. І бажаю, щоб кожен спробував себе у цій сфері. Адже це безцінний досвід, який знадобиться кожному з нас. Я щаслива, що обрала туризм, бо саме тут здійснюються мрії» - ділиться враженнями студентка ІІ-курсу факультету туризму та МК Пічкар Рената.

Горват Лідія,студентка ІІ курсу, напряму підготовки «Туризм»: «Я дуже задоволена, що мені випала така чудова нагода провести практику в Туреччині. Я приїхала працювати на посаду трансфермена. Як тільки ми приїхали, відразу почались тренінги, які проходили на базі п’ятизіркового готелю «Justiniano Club Park Conti». Вже на початку я закохалась в цю країну і почала отримувати задоволення від роботи, саме про таку практику мріють всі».

Сідун Василь,студент ІІ курсу, напряму підготовки «Туризм»: «На разі я перебуваю у неймовірно мальовничій країні – Туреччині. А саме: у курортному регіоні Кемер. Моєю метою є покращене вивчення функціонування системи сфери послуг. Ця країна вражає унікальністю і багатством культури та традицій. Хочу подякувати: за здійснення мрій, можливість працювати в одній з найбільших туристичних компаній світу та за невід’ємні знання, які отримую під час практики».

Студенти задоволені умовами стажування, здобувають не тільки професійний досвід від практичної складової роботи, але й отримують можливість насолоджуватися чудовими кліматичними умовами Анталійського узбережжя, східним колоритом, багатовіковою історичною та культурною спадщиною.

Сподіваємось, що стажування допоможе нашим студентам – майбутнім туризмознавцям підвищити свій фаховий рівень та в майбутньому як найкраще працевлаштуватись.

За інформацією заступника декана з навчальної роботи

факультету туризму та МК Руслани Жовтані