19.09.2017

Як студенти-економісти вчилися бути банкірами

Щойно розпочалося навчання у вузах, як першокурсники вже вивчають майбутню професію на практиці. Так, днями до головного відділення ПриватБанку завітали студенти економічного факультету УжНУ, щоб наглядно побачити, що їх чекає в майбутньому.

“Всі ми були студентами і пам’ятаємо, як важко визначитися із майбутнім фахом та вузом, а ще важче правильно обрати собі майбутню професію, - ділиться враженнями керівник центрального відділення ПриватБанку в Ужгороді Тетяна Гасинець. - Тому, ми зі свого боку намагаємося якнайширше показати майбутнім економістам, що з себе представляють банківські професії. Не тільки розказати на теорії, а й показати наглядно. У ході таких екскурсій студенти можуть поспілкуватися із банківськими працівниками, дізнатися про всі нюанси професії та спробувати себе у ролі банкіра”.

Також студентам розповіли про унікальну можливість спробувати себе в банківській справі, не чекаючи закінчення університету. На постійній основі ПриватБанк запрошує студентів проходити практику онлайн.

У ПриватБанку відзначають, що проходження практики - чудовий шанс для успішного розвитку в подальшому. Адже вони можуть не на словах, а на ділі зрозуміти, що з себе представляє професія банкіра.

Студенти також можуть пройти стажування на посаді касира-операціоніста ПриватБанку. Після практики, на підставі індивідуальних результатів, студенти можуть бути запрошені для подальшої роботи в банку або включені в його кадровий резерв.