Студентам УжНУ розповіли про переваги міжнародного студентського квитка ISIC

В УжНУ відбулася зустріч студентів з представниками міжнародної молодіжної асоціації International Student Identity Card. ISIC є міжнародним посвідченням особи і статусу особи, що навчається, створене Міжнародною Конфедерацією Студентського Туризму в 1953 році під егідою UNESCO.  За допомогою міжнародного студентського квитка, переконують представники ISIC, молоді люди мають змогу ефективніше й простіше подорожувати, обмінюватися досвідом зі студентами всього світу. Також міжнародна студентська карта дає змогу покращити культурний обмін між представниками різних держав та народностей.

Як зазначив представник київського офісу організації Родіон Вегера, студентська картка дозволяє посвідчувати свою особу за кордоном та зекономити кошти під час подорожі. «Міжнародна карта є не тільки ідентифікатором особистості, але й надає доступ до системи, в якій є близько 150 тисяч знижок по всьому світі. Вони стосуються культурного обміну, відвідування музеїв, виставок, розважальних закладів, хостелів, закладів харчування. Також діє система знижок у громадському транспорті. До прикладу, в Польщі – 50%, в Австрії – 75%» – розповів Родіон Вегера.

Міжнародна студентська карта діє у 130 країнах світу, детальніше з можливостями ISIC можна ознайомитися за посиланням.